Stovyklos "Ryšys"

APIE STOVYKLAS

Dienos stovyklos ATOSTOGOS KAIMEStovyklos ATOSTOGOS KAIMEStovyklos RYŠYSSKAUTŲ SLĖNIS INTERNATIONAL 2024

INFORMACIJA

DOKUMENTAISTOVYKLAVIETĖ

UŽSAKYMAI

REGISTRACIJA Į STOVYKLASPIRKTI (Paysera Tickets)
Klauskite: +370 663 64451
Rašykite: registracija.skautuslenis@gmail.com

svarbu

stovyklų datos:

pamaina
2024.06.30 - 07.06
RYŠYS 1
2024.07.8 - 14
RYŠYS 2
2024.07.18 - 24
RYŠYS 3
2024.08.8 - 14
RYŠYS 4

kainos ir nuolaidos:

Kelialapiai
kaina
Stovyklos kelialapis
280 EUR
Registruojant grupę (2+ vaikai)
265 EUR
Broliams ir sesėms (2+ vaikai iš šeimos)
- Su Šeimos kortele
- 2+ Skautų slėnio stovyklos
250 EUR
Pavežėjimo paslauga
12 EUR
7 EUR

stovyklavietė

Skautų slėnis 2
Ežero g. 21, Špokiškio k., Širvintų r.
kaip atvykti (PDF):
NUO VILNIAUSNUO KAUNONUO PANEVĖŽIO

Tai 7 dienų nuotykis gamtoje mezgant ryšius su gyvu pasauliu. Kontaktas su gamta, skautavimu ir istorija, savimi ir kitais, ryšys su vandeniu ir sausuma – šiuos ir kitus ryšius tikruoju mazgu rišime stovyklaudami.

Stovyklautojų amžius: 8-16 m. | Dalyvių skaičius stovykloje:  iki 120 vaikų

Stovykla ir jos struktūra:

- 10-12 vaikų grupelė (vaikai paskirstomi pagal amžiaus grupes) su vadovu įsirengia savo stovyklavietės teritoriją: palapines, laužavietę ir pavėsinę, pasižymi savo teritoriją ir susipažįsta su stovyklavietės teritorija
- 2 pirmos dienos skirtos komandos formavimui ir bazinių skautiškų įgūdžių įgijimui: peilio/kirvio naudojimas, saugus elgesys vandenyje, laužo užkūrimo būdai ir maisto gamyba, orientavimasis, mazgai ir t.t.
- 2-3 dienos stovyklos viduryje skirtos įgytos patirties išbandymui gamtoje. Leidžiamės į žygius sausuma ir vandeniu. Su savo grupe vykdome specialias užduotis, patys gaminame maistą ant laužo, turime priimti svarbius sprendimus dėl savęs ir grupės likimo. Su teorinių žinių panaudojimu praktiškai įgyjame stovyklavimo įgūdžius ir patirtį
- Paskutinės dienos skirtos įsivertinimui, šaudymo įgūdžiams ir patirtims stovyklavietėje. Laukia visos stovyklos strateginis žaidimas.

- Mūsų stovyklose be bazinių skautiškų žinių, vaikus ruošiame saugiam susitikimui su vandeniu: susipažįstame su įvairiomis gelbėjimosi ir plaukimo priemonėmis. Naudodami jau daugiau nei 100 metų gyvuojančią skautų metodiką bei patirtį vandenyje
- Žingsnis po žingsnio plečiame vaikų komforto ribas ir patyrimą. Vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir savarankiškėja
- Stovyklose kartu su 10-12 vaikų grupele visur dalyvauja bent keli patyrę vadovai

Kupinas nuotykių skautiškas pasaulis, su legendomis, strateginiais ir komandiniais žaidimais, vakarine programa prie laužo ir kitomis skautiškomis staigmenomis laukia tavęs!

Stovyklos programa:

08:00 – Keliamės, mankšta, prausimasis
08:45 – Rytinis pasisveikinimo ratas
09:00 – Pusryčiai
10:00 – RYTINĖ PROGRAMA
13:00 – Pietūs, poilsis, laikas grupelėse, maudymasis
15:00 – POPIETINĖ PROGRAMA
18:00 – Rikiuotė, vakarienė, poilsis, pasiruošimas vakaro programai
20:00 – VAKARINĖ PROGRAMA
22:00 – Naktipiečiai, dienos aptarimas prie laužo, pasiruošimas miegui
23:00 – Tyla

Stovyklos vadovai ir štabas

- Kiekviena 10-12 vaikų stovyklinė grupė yra lydima nedidelės vadovų komandos: suaugusio grupės vadovo ir 1-2 patyrusių skautų, savanorių.
- Stovyklos štabe: viršininkas, programos vadovas, komendantas, ūkvedys. Dirba atskira maisto komanda, pastoviai budi medikas. Štabe esantys vadovai turi didelę skautiškų stovyklų ir žygių organizavimo patirtį.
- Vadovų komanda atsakinga už stovyklos programos įgyvendinimą, bendravimą su vaikais, jų poreikių pastebėjimą ir atliepimą, iškylančių buitinių ir socialinių problemų sprendimus.
- Visi vadovai yra išklausę turistinių stovyklų, higienos, pirmos pagalbos mokymus, dalyvavę Skautų slėnio praktiniuose mokymuose. Didžioji stovyklos vadovų dalis yra dalyvaujantys ne pirmą kartą, visus metus dirbantys su vaikais ir jaunimu.
- Kartu su 70 vaikų vienoje stovykloje dalyvauja 15-20 suaugusių vadovų komanda.

Į kelialapio kainą įskaičiuota:

- Maitinimas visos stovyklos metu, 4 kartus per parą
- Skautiška stovyklos programa ir struktūra bei ugdomieji praktiniai užsiėmimai gamtoje
- Dalomoji medžiaga ir prizai
- Turistinė, sportinė įranga ir inventorius
- Vandens inventorius: gelbėjimo liemenės, baidarės / kanojos, buriniai laivai
- Šaudymo inventorius: šaudymo iš lankų įranga, oriniai šautuvai ir apsaugos priemonės
- Grupių ir programos vadovų, mediko atlygis
- Budintis medikas bei med. priemonės visos stovyklos metu
- Stovyklautojo draudimas nuo nelaimingų atsitikimų ir erkių sukeliamų ligų
- Stovyklavietės infrastruktūra
- Transportavimas stovyklos programos metu

Svarbi registravimosi informacija:

- Registruojant į stovyklą, registracija patvirtinama tik gavus apmokėjimą už stovyklą
- Registruojantis su dalyvio tėvais pasirašoma sutartis, dalyvis/ė apdraudžiamas, reikalinga vaiko sveikatos pažyma ir tėvų sutikimas
- Į kelialapio kainą neįskaičiuotas dalyvio atvežimas / parvežimas, asmeninis turistinis inventorius. Reikia turėti savo – palapinę, kilimėlį, miegmaišį. Galima palapinės nuoma (pažymėti pildant registracijos formą)
- Į stovyklą atveža ir iš jos vaikus pasiima tėveliai (globėjai):
- Dalyvių pirmą pamainos dieną lauksime tarp 10.00-12.00 val.
- Atvažiuoti pasiimti vaikų paskutinę stovyklos dieną, tėvus kviesime nuo 11.00 val. O išvažiuoti iš stovyklos prašome po 12.00 val. vyksiančios stovyklos uždarymo rikiuotės, kurią maloniai kviečiame pasižiūrėti
- Organizuojamas stovyklos dalyvių pavežėjimas į/iš stovyklą. Jeigu aktualu, užsisakykite  registruodamiesi!

Kainos, nuolaidos ir papildomos paslaugos:

- Stovyklos „Ryšys“ kelialapis – 280 EUR
- Grupės (4 ir daugiau vaikų) registracija – 265 Eur
-
2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos, kelios pamainos, Šeimos kortelės turėtojams – 250 EUR

Dalyvių pavežėjimas į/iš stovyklos. Jeigu aktualu, užsisakykite registruodamiesi!
- Iš Ukmergės (
„Pivonijos“ aikštelės) / Širvintų („Maxima“ aikštelės) – 7 EUR