Dienos stovyklos "Atostogos kaime"

APIE STOVYKLAS

Dienos stovyklos ATOSTOGOS KAIMEStovyklos ATOSTOGOS KAIMEStovyklos RYŠYSSKAUTŲ SLĖNIS INTERNATIONAL 2024

INFORMACIJA

DOKUMENTAISTOVYKLAVIETĖ

UŽSAKYMAI

REGISTRACIJA Į STOVYKLASPIRKTI (Paysera Tickets)
Klauskite: +370 663 64451
Rašykite: registracija.skautuslenis@gmail.com

svarbu

stovyklų datos:

pamaina
2024.06.17 - 21
Dienos AK 1
2024.06.24 - 28
Dienos AK 2
2024.07.8 - 12
Dienos AK 3

kainos ir nuolaidos:

Kelialapiai
kaina
Stovyklos kelialapis
170 EUR
Registruojant grupę (2+ vaikai)
160EUR
Broliams ir sesėms (2+ vaikai iš šeimos)
- Su Šeimos kortele
- 2+ Skautų slėnio stovyklos
150 EUR
Pavežėjimo paslauga (5d.)
50 EUR
25 EUR

stovyklavietė

Skautų slėnis 2
Ežero g. 21, Špokiškio k., Širvintų r.
kaip atvykti (PDF):
NUO VILNIAUSNUO KAUNONUO PANEVĖŽIO

Tai 5 dienų nuotykis gamtoje. Stovykloje jaukiai ir giliai kursime kontaktą su gamta ir mokysimės ją prisijaukinti. "Atostogos kaime" stovykloje galima stovyklauti su nakvyne arba atvykti į dienos stovyklą, o vakarais grįžti į namus.

Stovyklautojų amžius: 5-9 m. vaikai (dienos stovyklautojai) ir 8-12m. vaikai (su nakvyne)
Dalyvių skaičius stovykloje: iki 100 vaikų (iš jų 20-30 dienos stovyklautojų)

Suprasdami, kad jauniausius dalyvius didžiausias stresas gamtoje aplanko sutemus, rekomenduojame pradėti nuo Dienos stovyklos (be nakvynės) formato. Norėdami sudaryti tinkamas sąlygas patiems mažiausiems (5-9 metų vaikams) dalyvauti gamtoje ir susipažinti su stovyklavimo ypatumais siūlome dienos stovyklos formatą gamtoje.

Dalyviai atvyksta apie 9 val. ryte, o vakare apie 17val., po vakarinio rato grįžta į namus.
Registruojantis į stovyklą su pavežimu, dalyvius iš Ukmergės, Širvintų ir Vilniaus surenkame prieš darbą (7.30-45) ir grąžiname tėvams po darbų (18:00-30).

Stovykloje per skautiškus mokymosi principus darniai susipažinsime su gamta. Kasdien leisimės vis į naują patyrimą ir išbandymą. Išmoksime laužą užkurti be degtukų, saugiai naudotis peiliu bei drožinėti, pasiruošti ir leistis į žygį, plaukti kanojomis ir baidarėmis. Išbandysime maisto gamybą ant laužo, šaudymą iš lankų ir orinių šautuvų, o karštomis dienomis galėsime maudytis Žirnajų ežere.

Dalyviai paklius į 10- 12 bendraamžių grupelę. Visos stovyklos metu ją lydės 2 patyrę vadovai. Jie ne tik mokys ir dalinsis sukauptomis praktinėmis žiniomis, bet ir globos vaikus jų kasdienybėje.
Programa adaptuojama pagal dalyvių amžių ir pajėgumus, atsižvelgiama į tos dienos oro sąlygas.

Į kelialapio kainą įskaičiuota:

- Maitinimas 3 kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, pavakariai)
- Stovyklos programa, dalomosios priemonės ir prizai
- Stovyklos vadovų atlygis
- Turistinė, sportinė įranga ir inventorius
- Vandens inventorius: gelbėjimo liemenės, baidarės, kanojos
- Šaudymo inventorius: šaudymo iš lankų įranga, oriniai šautuvai
- Stovyklautojo draudimas
- Stovyklavietės infrastruktūra
- Transportavimas stovyklos programos metu

Svarbi registravimosi informacija:

- Dienos stovyklos programos laikas: pirmadieniais – penktadieniais, 9.00 – 18.00
- Registruojant į stovyklą, registracija patvirtinama tik pasirašius sutartį ir gavus apmokėjimą už stovyklą. Be mokėjimo, vieta stovykloje nėra garantuojama
- Registruojantis reikalingi šie dokumentai:
   1) dalyvio sutartis
   2) tėvų sutikimas
   3) vaiko sveikatos pažyma (forma 027-1/a)
- Į kelialapio kainą neįskaičiuotas dalyvio atvežimas/parvežimas (papildoma paslauga)
- Stovyklos metu galima įsigyti stovyklą ir su nakvyne ;)

Kainos, nuolaidos ir papildomos paslaugos:

- Dienos stovyklos „Atostogos kaime“ kelialapis – 170 EUR
- Grupės (4 ir daugiau vaikų) registracija – 160 Eur
- 2 ir daugiau vaikų iš vienos šeimos, kelios pamainos, Šeimos kortelės turėtojams – 150 EUR

Dalyvių pavėžėjimas į/iš Dienos stovyklos. Jeigu aktualu, užsisakykite registruodamiesi!
5 dienos iš Ukmergės (
„Pivonijos“ aikštelės) / Širvintų („Maxima“ aikštelės) – 25 EUR