Maisto gamyba

Kaip išgyventi gamtoje be maisto? Tai svarbi patirtis ir įgūdis, praversiantis gyvenime. Kaip gaminti maistą ant laužo ugnies? Minimaliomis priemonėmis pakabinti puodą virš laužo? Dažnai maisto gamyba yra susijusi su komandiniu grupės darbu, kur reikia pasirūpinti laužu, medžiu, trikojo statyba, maisto ruošimo plano ir kitų rimtų reikalų.
Skautai šiam žingsniui ruošiasi iš anksto. Kviečiame praktiškai išbandyti "lauko virtuvę" ir savo komandos ištvermę bei įgyti naujų išgyvenimo gamtoje įgūdžių.

Programos tipas: Specialybė
Gali būti sudedamoji programos dalis: skautoramoje, žygyje, ugnies specialybėje ir pan.
Trukmė: 90min
Programos eiga:- Instruktažas ir susipažinimas su skautiškomis aštrių įrankių, virvių ir mazgų specialybėmis. Plano aptarimas. Aptariamos pavojingos situacijos ir būtina pirmoji pagalba susižeidus. Instruktorius įsitikina grupės dalyvių pasiruošimu sąmoningai dalyvauti užsiėmime;
- Grupė supažindinama su inventoriumi, su kuriuo bus dirbama užsiėmimo metu: peiliais, ugnies skeltuvais, virvėmis, maisto produktais ir pan.;
- Instruktorius demonstruoja nedideles užduotis su įrankiais, dalyviai kartoja ir mokosi.
Į programą įtraukta:- Inventorius, priemonės, maisto produktai;

AŠTRŪS įrankiai

potyrių ekspedicija