Stovyklavimas

Didžiojoje Britanijoje atliktos atvejų analizės ir mokyklų gerosios praktikos pavyzdžiai byloja apie stovyklavimo gamtoje teigiamą ir ilgalaikį efektą jaunų žmonių gyvenime. Ši praktinė gyvenimo patirtis gamtoje, kai leidžiamasi ne į trumpą iškylą, o pasineriama į ilgesnės trukmės neformalų jaunimo ugdymą gamtoje keičia jaunų žmonių charakterį, gyvenimo siekius, motyvaciją ir norą veikti, t.y. būti aktyviems ir atsakingiems savo gyvenime. Tai gyvenimo momentai, kurie keičia ir lieka ilgam jauno žmogaus atmintyje.
Stovyklavimo nauda senai yra žinoma skautams. Skautų judėjimo įkūrėjas, Lordas Robert Baden-Powell yra pasakęs: "Savaitė stovyklinio gyvenimo verta šešių mėnesių teorinių mokymų klasėje."
Šiam atradimui kviečiame Jus ir Jūsų bendruomenę. Norime, kad ši patirtis būtų įsimintina, nepakartojama ir naudinga visomis prasmėmis. Mes galime padėti mokymosi procesą organizuoti gamtos sąlygomis.

Programos tipas: Programa.
Stovyklavimo metu galima užsisakyti visas Skautų slėnio veiklas ir sudaryti unikalias ugdomąsias programas gamtoje.
Trukmė: 1-5 dienos
Vieta: Skautų slėnio stovyklavietės
Programos eiga:- Stovyklinių programų pavyzdžius galite rasti čia.
- Užsakomų stovyklų tipus galite rasti čia.
Į programą įtraukta:
- Skautų slėnio instruktoriai, lydintys vadovai;
- Stovyklavietės infrastruktūra;
- Programai skirtas inventorius, dalomoji medžiaga;
- Maitinimas;
- Dalyvių draudimas;
- Prizai ir apdovanojimai;
- Transportavimas programos metu;
- Budintis medikas (grupėms virš 50-60 dalyvių);
- Visa reikalinga programos pasiruošimo medžiaga ir dokumentai.

lapinės statyba

sausumo žygiai