Skautų slėnio stovyklavietės

Skautų slėnio [WOODSIDE] stovyklavietė:

Rojaus Sodų g. 1A, Sukinių k., Ukmergės r.
55.14632, 24.67989

Skautų slėnio ofisas:

Rojaus Sodų g. 1, Sukinių k., Ukmergės r.
55.14649, 24.67990
Stovyklavietė pritaikyta edukacinių renginių, stovyklų, mokymų organizavimui gamtoje. Skautų slėnis organizuoja projektus, žygius, edukacines programas, stovyklas, priima tarptautines ir Lietuvos skautų (ir ne tik) grupes, padeda organizuoti patyrimines programas lauko sąlygomis. Stovyklavietė gali būti užsakoma jaunimo organizacijų, mokyklų renginiams, sąskrydžiams, mokymams. Viskas yra pritaikyta grupėms nuo 10-15 narių, stovyklavietėje programoje vienu metu gali dalyvauti iki 450 dalyvių (85 lovos).

Apgyvendinimas
Stovyklavietėje komfortabiliai gali stovyklauti 150-200 stovyklautojų palapinėse ir 100 dalyvių patalpose (nameliuose, seminarų name ir jurtoje). Papildomos apgyvendinimo (palapinėse ) erdvės gali būti transformuojamos iš esamų laisvų veiklos erdvių.
- Palapinės statomos grupėmis po 15-20 žmonių su atskira laužaviete ir laikinąja tentine pavėsine;
- Visos patalpos pritaikytos apsistoti grupėms po 12-15 žmonių.

Higiena
Stovyklavietėje yra du skirtingose stovyklavietės pusėse įrengti prausyklų-wc pastatai:
Prausykla 1: 2 dušai, 5 kompostuojantys wc, 4 pausyklos
Prausykla 2: 5 dušai, 5 wc, 6 prausyklos
Veiklų erdvės
Stovyklavietėje yra nemažai erdvių, kurias galima adaptuoti pagal norimą veiklą. Stovyklavietės veiklų inventorius transportuojamas ir pritaikomas pagal programą ir poreikius.

Virtuvė ir valgykla
Stovyklavietė turi pilnai įrengtas virtuvės patalpas, galinčias maitinti maksimalų apsistojusių dalyvių kiekį.
Netoli virtuvės esanti terasa-pavėsinė lengvai transformuojama į valgyklą, kurioje vienu metu gali maitintis 100-120 dalyvių.

Stovyklavietės pastatai ir infrastruktūra
Daugelis stovyklavietės stacionarių pastatų yra ekologiški. Jurta yra apšildyta natūralia avies vilna, štabo - seminarų pastatas - presuotais šiaudais. Kiti pastatai ir pavėsinės yra mediniai.
Stovyklavietėje yra įrengtas giluminis vandens gręžinys, nuotekų surinkimo ir valymo įrenginiai.
Stovyklavietėje rūšiuojamos šiukšlės, atskiriamas ir panaudojamas kompostas.

Su stovyklavietės infrastruktūra ir intensyviai vykstančiais renginiais stengiamės minimaliai pažeisti mus supančią gamtą ir aplinką.

- Su stovyklavietės tvarka ir taisyklėmis kviečiame susipažinti Dokumentų skyriuje.
- Žemiau esančiame žemėlapyje rasite visas stovyklavietes erdves ir išsidėstymą.

Dėl užsakomųjų renginių, stovyklavietės infrastruktūros, nuomos galimybių ar kitais klausimais, kreipkitės:

Jonas Dragūnas

direktorius

Skautų slėnio [LAKESIDE] stovyklavietė:

Ežero g. 21, Špokiškio k., Širvintų r.
55.11276, 24.75533
2018m. Skautų slėnio pradėta vystyti ir įrenginėti stovyklavietė dar visai jauna. 3 ha sodyba su prie Žirnajų ežero po truputį virsta skautiška stovyklaviete. Skautų slėnis organizuoja projektus, žygius, edukacines programas, stovyklas, priima tarptautines ir Lietuvos skautų (ir ne tik) grupes, padeda organizuoti patyrimines programas lauko sąlygomis. Stovyklavietė gali būti užsakoma jaunimo organizacijų, mokyklų renginiams, sąskrydžiams, mokymams. Visus orientuojamės į 10-15 narių grupes, stovyklavietėje, vienu metu gali dalyvauti iki 150 dalyvių. Štabo pastate yra 6 miegamos vietos lovose.

Apgyvendinimas
Stovyklavietėje stovyklaujama tik palapinėmis. Kol kas didžiausias stovyklautojų kiekis - 150. Palapinės statomos grupėmis po 15-20 žmonių su atskira laužaviete ir laikinąja tentine pavėsine;
Sodybos pagrindiniame name - štabe gali apsistoti iki 15 žmonių, kol kas yra 6 miegamos vietos lovose. Visos patalpos pritaikytos apsistoti grupėms po 12-15 žmonių.

Higiena
Stovyklavietėje įrengti 2 lauko dušai, 4 wc, prausyklos pastatas. 2021-2022m. laikotarpiu ketinama įrengti daugiau dušų, wc ir prausyklų.

Veiklų erdvės
Stovyklavietėje 3 ha plotas dar nėra pilnai apželdintas ir erdvės tik formuojasi. Stovyklavietė turi sodą, uosto teritoriją su laivais, pavėsinę, kurią galima adaptuoti pagal norimą veiklą. Stovyklavietės veiklų inventorius transportuojamas ir pritaikomas pagal programą ir poreikius.

Virtuvė ir valgykla
Netoli virtuvės esanti pavėsinė lengvai transformuojama į valgyklą, kurioje vienu metu gali maitintis 100 dalyvių.

Stovyklavietės pastatai ir infrastruktūra
Stovyklavietėje yra šulinys, vietiniai nuotekų surinkimo ir valymo įrenginiai.
Stovyklavietėje rūšiuojamos šiukšlės, atskiriamas ir panaudojamas kompostas.

Stovyklavietė apsupta privačių erdvių, todėl dalyviai ir lankytojai prašomi nevaikščioti po kitus kaimyninius sklypus ir gerbti kitų žmonių privatumą. Į stovyklavietę patenkama per kitus sklypus, todėl atvykimas/išvykimas vyksta suderintu registracijos laiku.

Jonas Dragūnas

direktorius