Lankininko specialybė

Veikla pareikalaujanti kruopštumo, atidumo, savo kūno kontrolės ir gebėjimo nusiraminti. Nors programa vyksta grupėje, tačiau tai daugiau individuali savęs treniruotė. Programos metu išmokstame ne tik taikymosi ir šaudymo technikos, bet ir kūno laikysenos bei lanko sandaros. Pilnos programos metu, naudodami peilį ir virves pasigaminame savo lanką ir strėles.

Programos tipas: Specialybė.
Gali būti sudedamoji programos dalis: skautoramoje, aštrių įrankių, išgyvenimas gamtoje, šaudymo specialybėje ar stovykloje.
Trukmė: 45min - baziniam įgūdžiui ir mini užduotims atlikti
45-120min - praktinė programa gaminantis lanką ir strėles, išbandant skirtingus lankų tipus ir šaudymą
Vieta: Bet kuri Skautų slėnio stovyklavietė
Programos eiga: dvi programos:
1) Trumpoji programa. Instruktažas ir susipažinimas su lankų ir strėlių tipais, šaudymo technika; Praktinis šaudymas. Trumpos varžybos.
2) Pilna programa. Instruktažas ir susipažinimas su lankų ir strėlių tipais, šaudymo technika; Aštrių įrankių specialybė, gaminame savo lanką ir strėles; Praktinis šaudymas ir varžybos su savadarbiais lankais; Šaudymas su sportiniais lankais. Varžybos.

AŠTRŪS įrankiai

Išgyvenimas gamtoje