Kultūros pasas

Kultūros pasas – priemonė, leidžianti kartu su klase, valstybės lėšomis, dalyvauti įvairiausiuose kultūros, meno ir edukaciniuose renginiuose ir užsiėmimuose. Vieno mokinio Kultūros pasui metams valstybė skiria tam tikrą pinigų krepšelį.
Nuo 2014m. Skautų slėnis organizuoja užsakomąsias pažintines - ugdomosias programas gamtoje, nuo 2019m. - esame Kultūros pase. Kiekvienais metais mūsų Kultūros paso programose ir žygiuose dalyvauja virš tūkstančio moksleivių.
Kviečiame dalyvauti praktinėse, dienos programose Skautų slėnyje! Rekomenduojame programą savo grupei rezervuoti iš ankščiau!

veprių krateriai ir lobiai: 3-4 kl.

Programos tipas: žygis (10-12 km)
Amžiaus grupė: 10-12 metų
Trukmė: 4 val.
Kaina: 10-15 Eur / asm.*
* Kultūros pasas remia: 10 Eur , siūlome +5 Eur maisto gamybos ant laužo edukaciją žygio metu
Vieta: Vepriai (Ukmergės r.)

veprių krateriai ir lobiai: 5-8 kl.

Programos tipas: žygis (10-12 km)
Amžiaus grupė: 12-15 metų
Trukmė: 5 val.
Kaina: 10-15 Eur / asm.*
Vieta: Vepriai, Ukmergės r.

SKAUTIŠKI ŽYGIAI IR PROGRAMA

Programos tipas: žygis (10-30 km)
Amžiaus grupė: 8-18 metų
Trukmė: 4 - 72 val.
Kaina: 15-25 Eur
Vieta: Skautų slėnis 1 (Ukmergės r.)

mūsų programas jau išbandė:

Kitos mūsų veiklos

stovyklavimas