Veprių kraterio lobiai ir atradimai: 5-8 kl.

programos

Kultūros Pasas: Veprių žygis: 3-4 kl.Kultūros Pasas: Veprių žygis: 5-8 kl.SKAUTIŠKAS ŽYGIS IR PROGRAMA

INFORMACIJA

PROGRAMOS INFORMACINIS PAKETAS

UŽSAKYMAI

Klauskite: +370 663 64451
Rašykite: info@skautuslenis.lt
REGISTRACIJA

svarbu

Programos tipas: žygis (10-12 km)
Amžiaus grupė: 13-15 metų
Grupės dydis: 20-200 dalyvių
Trukmė: 5-6 val.
Kaina: 10 - 15 Eur
Pradžios vieta: Vepriai
Pabaigos vieta: Skautų slėnis

Kultūros paso programai pristatome nuo 2014 metų vykstančią skautišką edukacinę programą, kviečiančią per interaktyvų dalyvavimą susipažinti su didžiausio meteorito kraterio Lietuvoje teritorija ir jį supančiais kultūriniais ir istoriniais objektais: Sukinių piliakalniu, Žuvintės šaltiniu. Tai aktyvi, 10-12 km programa gamtoje, paremta skautiškais metodais ir vertybėmis.

Žygio metu ieškosime kraterio deimantų, orientuosimės pagal koduotas žinutes, ieškosime paslėptų lobių, su skautų instruktoriais mokysimės gaminti maistą lauko sąlygomis kaip tai darė mūsų protėviai. Klasės komandinis darbas ir dvasia, strateginis ir kritinis mąstymas ir nauji įgūdžiai užpildyti istorijomis ir įdomių gamtos objektų pažinimu.

Skautiškas pažintinis žygis - išbandymas ir iššūkis klasės komandai. Programos tikslas - vadovaujantis skautiškais metodais ir vertybėmis susipažinti su kultūros paveldo ir istorinėmis vietomis Ukmergės rajone bei įgyti gyvenime praversiančių įgūdžių.

Programos priemonės ir struktūra.
- Tai ~5 valandų programa vykstanti 10-12km ruože.
- Išnaudosime visas gamtos erdves: Skautų slėnio infrastruktūrą, Šventosios upę, miškus, istorinius ir kultūrinius objektus bei informaciją apie juos.
- Edukacinė programa visada adaptuojama pagal amžiaus grupės amžių, patyrimą ir norimą sudėtingumo lygį bei kitus pageidavimus, tai iš anksto suderinus su Skautų slėniu.
- Programos priemonės: žemėlapiai, žygio ir išgyvenimo gamtoje priemonės: puodai, virvės, ugnies skeltuvai, pirmos pagalbos paketai, racijos ir kt.
- Programos metu sieksime ugdyti bendrąsias kompetencijas – savarankiškumą, smalsumą, gebėjimą dirbti grupėje, pasitikėjimo savimi įgūdžius, būtiniausius savarankiško gyvenimo įgūdžius.
Ar tavo komanda yra pasiruošusi pasinerti į naują patirtį ir kraterio deimantų paiešką?

Papildomai užsakoma:
- Dalyviai, su skautų instruktorių pagalba, gaminsis maistą lauko sąlygomis (mokysis pasiruošti laužo vietą, uždegti laužą be degtukų, pasigaminti trikojį ir įgyti maisto gaminimo lauko sąlygomis įgūdžių).

Preliminari programa

10:00 Atvykimas į Veprius (prie Šventosios upės)
Susipažinimas, instruktažai
10:30 Rytinė programa - žygis: I dalis
12:30 Pertrauka (Sukinių piliakalnis) - gali būti papildyta maisto gaminimo edukacija
13:00 Popietinė programa - žygis: II dalis
14:30-15:00 Pabaiga

Į programos kainą įskaičiuota:

- 5-6val. edukacinė programa, dalomosios priemonės ir prizai;
- Programą ir vaikus lydintys Skautų slėnio programos instruktoriai;
- Programai skirtas turistinis ir sportinis inventorius;
- Programos metu gaminamo maisto davinys, maisto indai ir įrankiai
- Programos dalyvių draudimas;
- Skautų slėnio stovyklavietės infrastruktūra.

Svarbi registravimosi informacija:

- Programa rezervuojama iš anksto, įprastinis laikas: 10.00 – 15.00;
- Kultūros paso programos rezervuojamos per LR Kultūros ministerijos registracijos sistemą (spausti REGISTRACIJA mygtuką)
- Rekomenduojame parsisiųsti PROGRAMOS INFORMACINĮ PAKETĄ, kuriame rasite: Programą, atvykimo žemėlapį, pasiruošimo informaciją, instruktažo ir tėvų sutikimo lapus.
- Programa vyksta lauko sąlygomis, todėl rekomenduojama atitinkamai pasiruošti ir apsirengti;
- Kilus klausimams drąsiai skambinkite Kultūros paso programą koordinuojančiam vadovui: +370 663 64451;
- Į programos kainą neįskaičiuotas dalyvių atvežimas/parvežimas;
- Programos pradžios taškas: Vepriai (Pavėsinė prie Šventosios upės tilto)
- Pradžios pabaigos taškas: Skautų slėnio stovyklavietėje (Rojaus Sodų g. 1, Sukinių k., Ukmergės r.);
- Prie Kultūros paso programos galima papildomai užsisakyti  ir kitas įdomias skautiškas specialybių programas, klasės stovyklavimo paketą.

Kainos ir papildomos paslaugos:

- Kultūros paso programa– 10 Eur / dalyviui
- Programa su maisto gamyba lauko sąlygomis (papildoma programa su maitinimu) – 15 Eur / dalyviui
- Papildomos skautų specialybių programos (vandens, šaudymo, komandos formavimo ir kt. ) – nuo 5 Eur / dalyviui

MŪSŲ VEIKLŲ PASIRINKIMAI

AŠTRŪS įrankiai