The Duke of Edinburgh's International Award

Žygiai ir mokymai

The Duke of Edinburgh's International Award (arba DofE apdovanojimai) yra prestižinė neformalaus ugdymosi programa jaunimui. Programa sukurta 1956-ais metais Edinburgo hercoho princo Filipo.

DofE apdovanojimai yra daugiau nei 50-ies metų patirtį ir tarptautinį pripažinimą turinti neformalaus ugdymo programa jaunimui. Programa gali vykti bet kokio tipo įstaigose, galinčiose prisidėti prie jauno žmogaus ugdymo(si). DofE tarptautinių apdovanojimų programa - išskirtinė ugdymosi programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 24 metų, padedanti jiems ugdyti savo talentus, mokytis iš patirties įveikiant iššūkius ir įprasminant savo laisvalaikį.

Programa sukurta princo Filipo (Prince Philip) ir vokiečių edukologo Kurt Hahn iniciatyva. Vėliau ji buvo aktyviai tobulinama, įsitraukiant aktyviam mokymosi iš patirties idėjų skleidėjui, patyrusiam alpinistui, lordui Džonui Hantui (John Hunt). DofE apdovanojimų programoje jau dalyvavo daugiau nei 8 milijonai jaunuolių iš 140-ies pasaulio šalių. Programa Lietuvoje įgyvendinama nuo 2006 metų.

Nuostabūs dalykai nutinka gamtoje

Skautų slėnis gali būti puiki vieta atliekant DofE programos žygius ir jų įsivertinimus. Jau keletą metų bendradarbiaujame su DofE nacionalinės programos organizatoriais ir padedame įvairioms mokyklų grupėms organizuodami reikalingus mokymus (komandos formavimas, orientavimasis, pirmoji pagalba gamtoje ir pan.), žygių planavime ir įsivertinime. Mūsų stovyklavietės Ukmergės ir Širvintų rajonuose yra visada atviros DofE programos dalyviams. Kviečiame:

- Jūsų grupės mokymams gamtoje;
- Žygio planavimui, bandomajam ir / ar įskaitiniam žygiui.

Asmuo kontaktams:

Jonas Dragūnas