Kanojos

Kanojos nėra labai populiarūs laivai Lietuvoje, tačiau tai puikios priemonės mažos komandos formavime. Skirtingai nei dvivietėje baidarėje, kanojoje dalyvauja 3-6 komandos nariai, o norint pasiekti tikslą reikia susitelkti.
Išmokime elgtis šiuose laivuose, pasidalinti atsakomybėmis ir įveikti bet kokias užduotis vandens iššūkyje.

Programos tipas: Specialybė.
Gali būti sudedamoji programos dalis: Baidarės, komandos formavimas, plausto statyba, vandens žygiai ar sauga.
Trukmė: 30-60min - baziniam įgūdžiui ir mini užduotims atlikti
Programos eiga:- Instruktažas ir susipažinimas su laivais ir jų naudojimo taisyklėmis, aptariamos pavojingos situacijos;
- Instruktorius įsitikina grupės dalyvių pasiruošimu sąmoningai dalyvauti užsiėmime;
- Grupė supažindinama su inventoriumi, su kuriuo bus dirbama užsiėmimo metu: kiekvienas dalyvis gauna gelbėjimo liemenę, irklą, nedidelė grupė gauna kanoją;
- Instruktorius demonstruoja nedideles užduotis krante, vėliau vandenyje, dalyviai kartoja ir mokosi.
- Komanda dalyvauja užduoties programoje, kurią vykdydami išmoksta efektyviai valdyti laivą.
Į programą įtraukta:- Laivai, gelbėjimo priemonės ir kitas inventorius;

Baidarės

plausto statyba