JŪRŲ SKAUTŲ RUDENS ŽYGIS 2-2022

APIE JŪRŲ SKAUTUSMES FACEBOOK'E
Jūrų skautų vadovo kontaktai:

Jonas Dragūnas

Mūsų susirinkimų vietos

UkmergėS rajone
Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras (JLC)
Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla
Širvintų rajone
Širvintų "Tėkmės" mokykla
Skautų slėnio stovyklavietėse
REGISTRACIJA Į RUDENS ŽYGIS 2-2022ŽYGIO DOKUMENTAI TĖVAMS

SVARBI INFORMACIJA APIE ŽYGĮ

Susitikimo - išvažiavimo laikas Ukmergės jūrų skautams: 2022-11-12 (šeštadienis) 08:00
Susitikimo - išvažiavimo vieta:  Jaunimo laisvalaikio centras, Miškų g. 29, LT-20159 Ukmergė (55.239519, 24.779681)

Žygio pradžia: 2022-11-12 (šeštadienis) 09:00
Pradžios taškas:  Aikštelė už Buivydų kaimo, Buivydų gatvės pabaiga, Dūkštų sen., Vilniaus r. (54.820808, 24.941096)

Žygio pabaiga: 2022-11-12 (šeštadienis) 16:00 Pabaigos taškas:  Žygio pradžios taškas

SVARBU
1. Į žygį vyksta išankstinė registracija (informacija žemiau), registracija uždaroma 2022-11-10 20:00
2. Nepilnamečiai dalyviai (jei dalyvauja be tėvų) į žygį atsiveža užpildytą ir pasirašytą tėvų/globėjų leidimą-sutikimą dalyvauti “Jūrų skautų Rudens žygis 2022”.
3. Dalyviai patys pasirūpina atvykimu ir parvykimu iš žygio pradžios ir pabaigos taškų! Važiuojančius kviečiame kooperuotis :)
Tikime, kad galime bendromis pastangomis kooperuotis nuvykimą/parvykimą į žygio vietą Neries nacionaliniame parke, o galbūt kartu dalyvauti žygyje! Šio žygio maršrutas vyks ratu, todėl pradedame ir baigiame tame pačiame taške (automobilių aikštelėje).

- Programos metu nevengsime praktinių lauko užduočių. Apranga - nevaržanti judesių, kad nebūtų baisu išsitepti

Daiktų/dokumentų rekomendacinis sąrašas (* - būtina pasiimti)

Dokumentai- Tėvų leidimas/sutikimas*

Inventorius- Sulankstomas peiliukas - Gertuvė arba buteliukas vandeniui*- Maisto reikmenys: dubenėlis, šaukštas* - Termosas - 1,5L geriamo vandens maisto gamybai*

Skautams - Kaklaraištis* - Uniforminis džemperis*

REGISTRACIJA
Renginio kaina: 10€, dalyvaujant 2 ir daugiau iš vienos šeimos, kaina dalyviui: 8€, Tėvams ir iki 6m. vaikams: 0€

Registruojamasi užpildant on-line formą (spausti raudoną mygtuką "REGISTRACIJA Į RUDENS ŽYGĮ 2-2022") ir pervedant žygio mokestį į žemiau nurodytą sąskaitą:

Žygio mokestį pervesti: Gavėjas: Skautų slėnis Sąskaita: LT583500010003282730 Paskirtis: Rudens žygis 2-2022, dalyvio vardas, pavardė
REGISTRACIJA PATVIRTINAMA TIK UŽPILDŽIUS FORMĄ IR ATLIKUS PAVEDIMĄ. APIE PAVYKUSIĄ REGISTRACIJĄ INFORMUOSIME SMS ŽINUTE

Į renginio kainą įskaičiuota:
 Inventorius ir žygio priemonės | Programa | Maitinimas ir maisto produktai | Atributika - emblema ir prizai

* Dėl esamos karantino situacijos, kol kas susitikimai organizuojami nuotoliniu būdu
APIE JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMĄ UKMERGĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONUOSE

Dažnas, pirmą kartą išgirdęs apie jūrų skautus viduryje Lietuvos nustemba. Klausia “kur Ukmergėje jūra?” Paprastai atsakome, kad stipriausia meilė jūrai gimsta tolėliau nuo jos. Viskas prasideda mažesniais žingsneliais susipažįstant su įvairiomis plaukimo priemonėmis upeliuose ir ežeruose. Tik paaugę ir supratę kaip elgtis su laivais ir laivuose – pasiekiame Baltijos jūrą.

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Ukmergės ir Širvintų rajonuose turime unikalias galimybes ir programas Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame ir irkluojame Žirnajų ežere!

Jūrų skautų metraštyje galite rasti daugiau informacijos apie mūsų istoriją ir veiklas!

Naujausių renginių kvietimus, video ir nuotraukas iš mūsų įvykusių renginių rasite mūsų Facebook paskyroje

JŪRŲ SKAUTŲ VEIKLOS

Buriavimas