Ukmergės ir Širvintų jūrų skautai

APIE JŪRŲ SKAUTUSMES FACEBOOK'E

Artimiausi renginiai

2024.04.27 Pavasario šventė (Šiauliai)2024.04.27 REGISTRACIJA2024.05.10-12 BALTIJA 20242024.05.10-12 REGISTRACIJA

Svarbūs dokumentai

2024m. VEIKLŲ PLANASJŪRŲ SKAUTŲ ATRIBUTIKAATRIBUTIKOS UŽSAKYMAS
Jūrų skautų vadovo kontaktai:

Jonas Dragūnas

skautu.slenis@gmail.com

Mūsų susirinkimų vietos

UkmergėS rajone
Ukmergės jaunimo laisvalaikio centras (JLC)
Skautų slėnio stovyklavietėse
REGISTRACIJA Į JŪRŲ SKAUTUS

Esame Pasaulinio skautų judėjimo nariai, Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės ir Širvintų rajonuose. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra ženkliai pigesnė.
Jūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m., o Širvintose – 2017m.
2015.11.11 - įkurtas Ukmergės ir Širvintų jūrų skautų "Šventosios" tuntas

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Tai ilgalaikė, tęstinė ir nuolat vykstanti veikla įtraukianti ne tik vaikus, bet ir šeimas bei tėvus!

7-18m. jaunam žmogui (ir ne tik) siūlome:
1 skautišką užsiėmimą (1,5-2val.) per savaitę
1 skautiškas renginį (žygis, išvyka) per mėnesį

Kartais vykstame į didesnius skautų renginius Lietuvoje ir užsienyje, keliaujame į svečius pas kitus skautiškus vienetus, patys organizuojame žygius. Atšilus orams – susitinkame gamtoje ir prie Žirnajų ežero.

Lietuvos skautijos ir tunto nario metinis (startinis) mokestis 17€
Ukmergės ir Širvintų jūrų skautų “Šventosios” tunto mėnesinis mokestis 15€

Pasirašius Neformalaus vaikų švietimo paslaugų sutartį, visi užsiėmimai nariams nemokami!
Norinčius prisijungti naujokus kviečiame užpildyti žemiau esančią formą “REGISTRACIJA Į JŪRŲ SKAUTUS”, susisieksime su Jumis.

jūrų skautų susitikimų grafikas

* Dėl esamos karantino situacijos, kol kas susitikimai organizuojami nuotoliniu būdu
RUGSĖJO - BALANDŽIO MĖN. Vieta: Ukmergėje
PIRMADIENIAIS
ANTRADIENIAIS
TREČIADIENIAIS
KETVIRTADIENIAIS
8-16m. Jūrų skautai
JLC, 2a. salėje
8-16m. Jūrų skautai
JLC, 2a. salėje
.
JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMA UKMERGĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONUOSE

Dažnas, pirmą kartą išgirdęs apie jūrų skautus viduryje Lietuvos nustemba. Klausia “kur Ukmergėje jūra?” Paprastai atsakome, kad stipriausia meilė jūrai gimsta tolėliau nuo jos. Viskas prasideda mažesniais žingsneliais susipažįstant su įvairiomis plaukimo priemonėmis upeliuose ir ežeruose. Tik paaugę ir supratę kaip elgtis su laivais ir laivuose – pasiekiame Baltijos jūrą.

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Ukmergės ir Širvintų rajonuose turime unikalias galimybes ir programas Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame ir irkluojame Žirnajų ežere!

Jūrų skautų metraštyje galite rasti daugiau informacijos apie mūsų istoriją ir veiklas!

Naujausių renginių kvietimus, video ir nuotraukas iš mūsų įvykusių renginių rasite mūsų Facebook paskyroje

JŪRŲ SKAUTŲ VEIKLOS

Buriavimas