Rikiuotės ir vėliavos kėlimo ceremonijos

Gyvenime tikrai tenka dalyvauti iškilminguose renginiuose ir ceremonijose, kai reikia susikaupti, žinoti tam tikrus etiketo klausimus. Atvykdami į Skautų slėnį natūraliai dalyvaujate skautiškose veiklose. Vienas iš skautiško metodo elementų yra simbolika ir atributika. Tai yra skautiškos rikiuotės ir ceremonijos, kai jauni žmonės mokosi tam tikrų socialinių normų keliant valstybinę vėliavą, pagerbiant svečius, imantis iniciatyvos viešai kalbėti ar raportuoti. Tai įgūdžiai susiję ir su jaunimo pilietiškumo ugdymu.

Programos tipas: Programa.
Gali būti sudedamoji programos dalis: žygyje, stovykloje ar bet kurioje specialybinėje veikloje.
Trukmė: 30min
Programos eiga:- Instruktoriai pristato ir supažindina su ceremonijos tvarka;
- Dalyviai yra kviečiami imtis atsakomybių (raportavimas, vėliavos kėlimas ir pan.), mažose grupėse pasiskirstoma pareigomis;
- Organizuojama rikiuotė ir ceremonija, keliama vėliava, raportuojama ir žygiuojama.
Į programą įtraukta:- Skautų slėnio programos instruktorių programa ir lydėjimas užduočių metu.

sausumos žygiai

stovyklavimas