Vakaro laužai

Vakaro laužo programa dažniausiai organizuojama stovyklų metu. Tai kultūrinės ir kūrybinės programos dalis, kai Skautų slėnio programos vadovai kviečia dalyvius susipažinti su skautiškais žaidimais ir dainomis prie vakaro laužo. Šios programos metu dalyviai yra kviečiami prisistatyti, pavaizduoti ir perteikti savaip jiems labiausiai įstrigusį žygio nuotykį, patirtą situaciją ar linksmą istoriją. Kartu su programos vadovais sukuriama šilta ir neformali bendravimo atmosfera. Vakaro laužo metu ne tik gerai praleidžiamas laikas, bet neformalioje aplinkoje stengiamasi ugdyti gebėjimą pasirodyti, prisistatyti, suvaidinti ar kalbėti prieš didesnę auditoriją. Tokių vakaro laužų metu gimsta tikrieji scenos talentai ir žvaigždės.

Trukmė: 60-90min
Vieta: Skautų slėnio stovyklavietėse
Programos eiga:- Programa priderinama pagal dalyvių kiekį ir amžių;
Į programą įtraukta:- Skautų slėnio programos instruktorių programa ir lydėjimas užduočių metu.

lapinės statyba

sausumos žygiai