SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS

Skautų slėnio stovyklos - tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens.
Skautai pasaulyje žinomi jau ilgiau nei 110 metų. Ar girdėjote, kad skautai tyrinėja gamta nuo pats mažens? Kaip orientuotis ir nepasiklysti, suteikti pirmąją pagalbą, užsikurti ugnį ir pasigaminti valgį, įveikti žygio nuotykius ar išplaukti į lobio paieškas ežere. Daug nuotykių laukia šią vasarą - kviečiame į juos ir tave!
Per ilgametę stovyklų organizavimo patirtį žinome, kad gali būti nedrąsu leistis į didelius nuotykius be patirties. Atsižvelgdami į tai, sukūrėme skirtingo tipo stovyklas vaikams ir jaunimui:

Dienos stovyklos. Skirtos 5-9 metų amžiaus vaikams. 5 dienų dienos stovykloje vaikai į stovyklą atkeliauja ryte ir vakare grįžta į namus. Susidarius norinčių stovyklautojų grupelėms Skautų slėnis organizuoja transportą dalyvių atvykimui ir parvykimui kiekvieną dieną iš Vilniaus, Širvintų, Ukmergės rajonų.

5 dienų stovyklos "Atostogos kaime" skirtos 8-12 metų amžiaus vaikams su nakvyne palapinėse. Stovykloje gyvename nedidelėmis 10-12 vaikų grupelėmis. Stovyklos metu po truputį susipažįstame su gamta ir skautais.

7 dienų stovyklos "RYŠYS" skirtos 8-16 metų amžiaus vaikams su nakvyne palapinėse. Tai intensyvesnės programos skautiškos stovyklos, kuriose kiekviena grupelė tampa komanda (skautiškas vienetas). Dieną pradedame ir baigiame su rikiuote ir vėliavų pakėlimais, greitai išmokstame skautiško pradžiamokslio ir leidžiamės į įvairius gamtos išbandymus.

Stovyklose pagal amžių ir patyrimą plečiamos vaikų ir jaunimo komforto ribos, pasitikėjimas savimi bei ugdomas pilietiškumas. Kviečiame registruotis!

Registracijos pradžia: 2022.01.28-30
Pirmieji kelialapius galės įsigyti Litexpo ADVENTUR 2022 parodos dalyviai!