Patyrusių jūrų skautų ir kandidatų žygis 2026

Patyrusių jūrų skautų ir kandidatų žygis 2026

Data:

2026-04-24

Laikas:

14:00

Vieta:

Ukmerge city stadium

Šis žygis, tai naujai užgimstanti tunto tradicija skirta gerinti patyrusių skautų ir kandidatų skautiškus pionierijos įgudžius, didinti jų tarpusavio supratimą bei stiprinti bendruomeniškumo jausmą. Dalyvavimas šiame žygyje yra ne tik prasmingas laiko praleidimas, bet ir svarbi skautiško ugdymo dalis, padedanti jaunimui tapti atsakingais, veikliais ir sąmoningais visuomenės nariais.


Programos pradžia: 2026-04-24 (penktadienis) 14:00  aikštelė prie Ukmergės miesto stadiono.

Programos pabaiga: 2026-04-26 ~16:00  aikštelė kairiajame Šventosios upės krante prie centrinio Ukmergės miesto tilto.


SVARBU

  1. Renginys organizuojamas LS Ukmergės jūrų skautų „Šventosios“ tuntas, todėl būtina išankstinė registracija, registruoja vadovas Jonas Dragūnas, registracija uždaroma 2026-04-19 (sekmadienis) 24:00
  2. Nepilnamečiai dalyviai (jei dalyvauja be tėvų) į programos pradžią atsiveža užpildytą ir pasirašytą tėvų/globėjų leidimą-sutikimą dalyvauti Ukmergės jūrų skautų “Šventosios” tunto patyrusių skautų ir kandidatų vandens žygyje „Siesartis – Šventoji 2026“ (kitame puslapyje).
  3. Dalyviai patys pasirūpina atvykimu ir parvykimu iš programos pradžios-pabaigos taško!

PROGRAMOJE

Žygį pradėsime nuo Valų tilto per Siesarties upę. Esminis žygio tikslas įgyti išgyvenimo įgūdžių keliaujant vandeniu.

Norime, kad dalyviai įgytu vandens žygio praktikos: išmoktų prižiūrėti laivus, pasirūpinti savimi ir kitu, įveikti nenumatytas kliūtis, įsirengti ir susitvarkyti stovyklavietę.

Pirmos dienos vakarę planuojame pasiektį stovyklavietės vietą ir įsikurti ant Siesarties upės kranto. Šioje vietoje praleisime dvi naktis ir visą dieną. Stovyklavietėje užsiimsime pionierija, atsiskaitinėsime patyrusių skautų programą.

Sekmadienį ryte papusryčiausime, išardysime stovyklavietę ir išplauksime Siesartimi, o toliau Šventaja link finišo.

Keliaujama bus su visais daiktais, maisto daviniu, vandens atsargomis ir nakvynės inventoriumi. Labai svarbu pasiruošti tinkamai, pasiimti neperšlampamus keliavimo maišus ir tinkamai apsirengti, turėti patogų apavą! Turėsime pasirūpinti savimi ir vienas kitu.


Daiktų/dokumentų sąrašas – max 2 neperšlampami žygio maišai!

Dokumentai

– Tėvų leidimas/sutikimas

 

Žygio  inventorius

– Neperšlampami žygio maišai

– Kilimėlis ir miegmaišis

– Hamakas, tentas

Rūbai

– Apranga pagal oro sąlygas

– Atskiri miegojimo rūbai

– Šiltesnis drabužis vakarui

– Antri rūbai pasikeitimui

– Apranga nuo lietaus

Papildomai

– Dubenėlis ir įrankiai maistui

– Higienos reikmenys, rankšluostis

– Prožektorius ant galvos

– Sulankstomas peiliukas, virvė, jei turi sulankstomas pjūkliukas, nedidelis kirvis

– Gertuvė vandeniui

– Priemonės atbaidančios erkes, uodus


REGISTRACIJA

Renginio kaina: 20€ Registruoja: Jonas Dragūnas, 066364451 (sms)

Pavedimu: Gavėjas: Skautų slėnis Sąskaita: LT093500010003282739

Paskirtyje nurodykite: dalyvio vardą, pavardę – “Siesartis-Šventoji 2026” žygis.

Kviečiame pagal galimybes dalyvauti tėčius ir mamas.

REGISTRACIJA VYKDOMA ONLINE:  https://www.skautuslenis.lt/juru-skautu-veikla/ 

TĖVŲ LEIDIMAS – SUTIKIMAS:  https://app.dokobit.com/public/template/6c8c293b7e4677ddb523f74d41a60d10a67edc0d/fill 

RENGINIO APRAŠYMAS PDF DOKUMENTE: PARSISIŲSTI


Dėl registracijos ir renginio klausimų kreipkitės į vadovą Joną Dragūną –  066364451

Dalyviai
Žygio dalyvis
20.00 
Viso: Nemokamas
Attendee Information :   
Nepilnamečiams dalyviams - Nepamirškite užpildyti ir pasirašyti tėvų leidimo-sutikimo!
https://app.dokobit.com/public/template/6c8c293b7e4677ddb523f74d41a60d10a67edc0d/fill
Vieta:
Viso vietų
20
Informacija
  • 2026-04-24 -14:00

    2026-04-26 -16:00

Vieta

Ukmerge city stadium, Gruodžio 17osios g 52, Ukmergė, Lietuva

Dalintis
Pridėti prie kalendoriaus
Stovyklos
Edukacijos
Skautams
Stovyklavietės
Parduotuvė