Skautų slėnio Projektai

PROJEKTAS: SKAUTŲ SLĖNIO SOCIALINIO VERSLO PLĖTRA

Projektas yra Ukmergės rajono vietos veiklos grupės 2016-2023 m. vietos plėtros strategijos dalis
Įgyvendinta priemonė: "NVO SOCIALINIO VERSLO KŪRIMAS IR PLĖTRA"
Projekto Nr.: UKME-LEADER-6B-D-15-1-2019
Vykdymo laikotarpis: 2020.01.14 - 2021.07.30
Per 19 mėnesių laikotarpį, projekto metu atlikti šie darbai:
- Įsigyta 10 turistinių baidarių ir transportavimo priekaba;
- Įrengtas giluminio vandens gręžinys ir išvedžiotos trasos;
- Įrengta nuotekų valymo sistema ir išvedžiota nuotekų trasa;
- Pastatyti 6 vasarnamiai ir 1 prausyklos pastatas;
- Nameliai dalinai aprūpinti lovų čiužiniais;

Įvykdžius projektą stovyklavietėje įrengta iki 100 miegamų vietų lovose, 10 tualetų ir 5 dušai prausyklos pastate. Sutvarkyta aplinka ir išvedžiotos komunikacijos, elektra. Įrengtos ryšio priemonės ir prieiga.
Projekto kontroliniais metais ketinama toliau plėsti ir vystyti infrastruktūrą, įrengiant veiklų erdves ir papildomas pavėsines. Taip pat nuo 2021m. dėl išplėstos ir pagerintos infrastruktūros turime galimybę priimti daugiau stovyklautojų ir organizacijų organizuojančių veiklą gamtoje.

DĖKOJAME
Dėkojame visuomeninei organizacijai „Ukmergės rajono vietos veiklos grupei“ už suteiktą pagalbą ruošiantis, vykdant ir atsiskaitant su projekto techniniais dalykais
Dėkojame įmonėms, kurios rūpinosi techninio projekto išpildymu: UAB Mansta, UAB Kauno Hidrogeologija, UAB Janolex, UAB Saunerga, UAB Vianara, IKEA, mūsų tarptautiniams savanoriams ir artimiausiems projekto partneriams - lauko darželiui "Vėjo šalies vaikai".
Dėkojame Ukmergės rajono savivaldybei už suteiktą ženklų finansinį indėlį ir tikėjimą projekto ir ilgalaikės partnerystės sėkme.

Projekto vykdymo akimirkos