Išlikimo stovykla

Data ir vieta: 2017m. rugpjūčio 7-13d., Skautų slėnyje, Ukmergės r., Lietuva

Stovyklos programa paremta Rumunijos skautų vadovo ALEX patirtimi dalyvaujant Išlikimo TV šou – Filipinuose bei skautų sukaupta patirtimi išgyvenimo srityje.

Tai mokymosi iš patirties stovykla, kurioje kelsime dalyviams iššūkius gamtoje.

Tik 30 dalyvių ir 5 gentys, dalyvių amžius: 16-25 metai. Į šią stovykla renkasi tarptautiniai dalyviai skautai ir ne tik, norintys įgauti daugiau pasitikėjimo savimi ir praktinių įgūdžių laukinėje gamtoje, patirti komandinio darbo svarbą ir gebėjimą priimti asmeninius sprendimus.

Stovyklos metu įsirengsime savo gyvenamą vietą, išmoksime gamintis įvairų maistą lauko sąlygomis, pasigaminti ko reikia turint minimalius įrankius ir dar daug “bushcraft” elementų. Mūsų laukia šaudymo iš lankų programa, buriavimas ir vandens programos, nenuilstantis tempas ir nemažai iššūkių. Nepraleisk progos!

REGISTRUOKITĖS ir tolesnę informaciją gausite el.paštu. Jei turite klausimų – kreipkitės info@skautuslenis.lt

Dalyvio mokestis: 150€

REGISTRUOTIS