Jūrų skautų STARTAS 2018

RUGSĖJO 8-9d. - Ukmergės ir Širvintų jūrų skautų STARTAS 2018

Plaustų žygis Šventosios upe ir stovykla prie Žirnajų ežero

Pradedame naują sezoną Ukmergės ir Širvintų rajone. Ta proga, sakome “STARTAS 2018″ ir organizuojame šaunų jūrų skautų savaitgalį! Kviečiame ne tik vaikus, bet ir visas šeimas. Norime, kad šis renginys taptų ateityje tradiciniu, pradedant veiklas ir grįžtant į mokslo metų ritmą.

Renginio data: 2018m. rugsėjo 8-9d. (savaitgalis)

Rugsėjo 8d. – skirta plaustų žygiui Šventosios upe. Susipažinsime su Šventosios upe, plaukdami Šventupė-Ukmergė maršrutu. Pavakare visi judėsime į naują mūsų stovyklavietę prie Žirnajų ežero!

Rugsėjo 9d. – stovykla ir jūrų skautų programa prie Žirnajų ežero. Buriuosime, irkluosime Žirnajų ežere su mūsų laivynu, šaudysime iš lankų ir orinių šautuvų bei turėsime linksmą programą naujoje stovyklavietėje.

Kviečiame dalyvauti ir registruotis!

Renginio kaina: 10€ vaikui / 20€ visai šeimai / Auka (parama) savo nuožiūra (Žirnajų stovyklavietei)

* Į renginio kainą įeina: plaustų žygio programa, transportavimas, stovyklos infrastruktūra ir programos inventorius, maitinimas (8d. vakarienė, 9d. pusryčiai, pietūs)

Dėl registracijos ir kitos informacijos, drąsiai skambinkite vadovui Jonui Dragūnui: +370 663 64451

Už renginį mokama pavedimu: Gavėjas: Skautų slėnis Sąskaita: LT183500010002272419