Skautams

Nesvarbu kokį skautišką renginį yra suplanavęs tavo vienetas, skautiška stovyklavietė yra visada pasiruošusi priimti jus. Apsilankykite Skautų slėnyje skautiškų žinių atnaujinimui ir naujiems potyriams, o mes pasirūpinsime, kad jums nieko netruktų.
Skautai gali organizuoti savo savaitgalines ir savaitines stovyklas, laikytis specialybes, rengti vandens ir sausumos žygius, aplankyti įžymias vietas, statyti įvairius pionerijos statinius ar įsirengti savo skautišką pastovyklę. Tai tik kelios iš daugelio idėjų, kurias jūs galite įgyvendinti Skautų slėnyje.

Stengiamės, kad stovyklavietė būtų tikri skautų namai gamtoje. Šį Skautų slėnį kviečiame kurti kartu!
Skautų vienetai gali pilnai naudotis stovyklavietės infrastruktūra bei inventoriumi. Programinis inventorius prieinamas ypač lengvatinėmis-skautiškomis sąlygomis. Padėsime vienetų vadovams organizuojant savaitgalio ar savaitės trukmės stovyklas ir žygius sausuma bei vandeniu.

Stovyklavietė Kainos Kalendorius

Užimtumo Kalendorius

Susisiekite su mumis

Vardas*