Žygis apie Siesikus 2018

20161211_123951

VASARIO 22d. – Žygis “SIESIKAI 2018”

Pradžia: 10:00 Siesikų gimnazija (Laisvės g. 66, Siesikai) Pabaiga: 18:00 pradžios taškas

Vasario 22d. – Pasaulio skautų judėjimo įkūrėjo lordo Roberto Baden-Powell’io gimimo diena. Šia proga visame pasaulyje skautai mini įkūrėjo (BP) dieną. Lietuvoje turime tradiciją tą rytą susitikti ir pasitikti saulę skautiškame brolių ir sesių rate. Vėliau dalyvaujame savo dienos ritme taip skleisdami žinią apie skautus ir apmąstydami savo skautišką kelią.
Šiais metais kviečiame šią dieną minėti žygyje, visiems kartu dalintis šiuo skautišku jausmu ir susipažinti su Siesikų kraštu.
Kartu žygiuosime, gaminsimės pietus, prisiminsime BP ir dar kartą patirsime praktinį skautavimą!

REGISTRACIJA UŽDARYTA

Iš viso dalyvauja 40 žygio dalyvių iš Vilniaus, Kauno, Širvintų, Ukmergės, Pabaisko ir Siesikų!

Tėvų sutikimas - žygis SIESIKAI 2018
RENGINIO FACEBOOK NAUJIENOS