Savanorystė

TAPK SKAUTŲ SLĖNIO KOMANDOS NARIU

Skautų slėnyje, beveik viskas įmanoma. Mes galime sukurti iššūkį bet kurios amžiaus grupės skautui/ei ir ne tik. 3ha skautiška stovyklavietė dar labai jauna, todėl kviečiame prie jos vystymo prisidėti ir tave. Negali žinoti koks projektas tavęs laukia.

Siūlome 3 pakopų Skautų slėnio programą: SAVANORISINSTRUKTORIUSAMBASADORIUS

Organizuojame nemažai veiklų, kiekvieną pavasarį ir vėlyvą rudenį darome talkas, apmokome savo savanorius ir instruktorius kaip elgtis su įvairiu inventoriumi, stažuojamės kituose pasaulio skautų centruose.

Jeigu esi 14 ar vyresnis skautas/ė, nesvarbu kurios Lietuvos ar užsienio skautiškos organizacijos narys – kviečiame tave į Skautų slėnio komandą. Nuo 14 metų amžiaus galima pradėti savanoriauti, nuo 18 metų – tapti Skautų slėnio instruktoriumi, o įgijus daugiau patirties – Skautų slėnio ambasadoriumi.

Skautų slėnio komanda KVIEČIA Savanorio anketą ONLINE Apie savanorystę Skautų slėnyje

SAVANORYSTĖS GALIMYBĖS UŽSIENYJE

erasmus1Esame akredituota EST (Europos Savanorių Tarnybos) savanorius siunčianti, priimanti ir koordinuojanti organizacija. Galime pasiūlyti EST savanorystę įvairiose organizacijose Europoje arba padėti koordinuoti EST savanorių veiklas jūsų organizacijoje Lietuvoje.

Nuo 2015m. Skautų slėnyje vykdome tarptautinių savanorių programą (EST). Europos savanorių tarnybos programa yra dalis Erasmus+ finansuojamų projektų skirtų 18-29m. amžiaus jaunimui. EST programa finansuoja jaunų žmonių savanorystės stažuotes (2-12 mėnesių trukmės), kurių metu apmoka visas gyvenimo ir kelionės išlaidas.

Ši programa skirta visiems 18-29m. amžiaus žmonėms, todėl nebūtina būti skautu/e.
Jeigu tave domina savanorystės praktikos galimybės Skautų slėnyje ar kitoje valstybėje, kviečiame susisiekti su mumis nurodytais kontaktais.

Jeigu susidomėjai savanoryste ir norėtum apie tai sužinoti daugiau, – susisiek su mumis.
Skautų slėnis –  puiki vieta savanoriauti ir plėsti savo akiratį.

Kviečiame prisijungti!

Skautų slėnio komanda