Rėmėjai

Dėkojame skautams, savanoriams, organizacijoms ir visiems geros valios žmonėms prisidedantiems prie „Skautų slėnio“ augimo ir vystymosi.

lss

Lietuvos skautija

Didžiausia skautus vienijanti organizacija Lietuvoje. Ji vienija virš 2500 skautų visuose Lietuvos regionuose.
Lietuvos skautijos veikla – progresyvios saviauklos sistema, veikianti per įžodį ir priesakus, mokymąsi per veiklą, patyrimo laipsnius, specialybių programas ir mažų grupių narystę. Čia, padedant suaugusiems, skatinami progresyvūs atradimai ir atsakomybė, mokoma vadovauti sau ir kitiems. Tokiu būdu ugdomas charakteris ir kompetencija, skatinama įgyti pasitikėjimo savimi ir kitų pasitikėjimą, sugebėti bendradarbiauti.

Asociacija Lietuvos skautija yra aktyvus partneris ir bendrasavininkas, prisidedantis prie “Skautų slėnio” stovyklavietės kūrimosi finansiškai, nacionaliniais renginiais ir populiarinimu Lietuvoje.

Dėkojame už suteiktas profesionalias paslaugas:

giminija

Giminija

Profesionalūs energetinės nepriklausomybės sprendimai, autonominių saulės ir vėjo jėgainių projektai, elektros instaliacija, sistemų automatizavimas, esamų sistemų išplėtimas ar modernizavimo darbai, įrangos garantinė ir pogarantinė priežiūra, tipinių sistemų komplektai ir atskiri komponentai.
Projektuojame ir įrenginėjame energetiškai nepriklausomus namus, vasarnamius, sodybas, ūkinius pastatus ir pastoviai ieškome naujų alternatyvų.

UAB „Giminija“ profesionaliai konsultuoja atsinaujinančios energetikos klausimais, prižiūri stovyklavietės naudojamos autonominės saulės ir vėjo jėgainės darbą ir tiekia jai patikimą įrangą.

Fotor06013324

203web Studio

www.skautuslenis.lt puslapio dizainas ir kūrimas

Fotor06013324