Parama

AČIŪ visiems remiantiems Skautų slėnį ir jo veiklas. Jūsų indėlis yra labai svarbus!

Įmonės pavadinimas: Skautų slėnis
Įmonės kodas (gavėjo kodas): 303299703
Įmonės adresas: Rojaus Sodų g. 1, Sukinių k., Ukmergės r. sav., 20254 Lietuva
Luminor banko sąskaita: LT704010051001988897
Paysera banko sąskaita: LT183500010002272419

2018-2020m. Skautų slėnio PLANAS

Stovyklavietė-Uostas prie Žirnajų ežero!

Paramos sutartis

PayPal PARAMA:

secure-payment

Kai kurioms idėjoms gyventi pakanka tik mūsų ir artimos aplinkos pagalbos. Kai kurioms idėjoms įvykti reikia didelio tikėjimo, nemažai laiko, pastangų ir palaikymo. Ar tai įvyks visų mūsų mažomis pastangomis ar didelio stebuklo dėka dar nežinome. Tik matome, kad tai jau vyksta!

Tai ambicingas planas, todėl mums reikės Jūsų pagalbos!

Prieš 5 metus šiame ežere pradėjome plaukti plaustais. Dabar buriuojančius ir irkluojančius skaičiuojame dešimtimis! Čia vyksta regatos ir Jūrų skautų užsiėmimai bei mokymai, patys esame pastatę 9 jachtutes. Čia vis dažniau vyksta nacionaliniai renginiai.

Šiam projektui gyventi skirsime ne mažiau 20% savo uždirbamų metinių lėšų ir kviesime kuo didesnį ratą žmonių, įmonių ir fondų prisidėti, kad galėtume Jus drąsiai pakviesti į SKAUTŲ SLĖNIO UOSTĄ!

Paramos būdai:

Elektroninė deklaravimo sistema (EDS):

Kaip skirti 2% paramą?:

1) Apsilankykite Elektroninės Deklaravimo Sistemos (EDS) svetainėje >> ir prisjunkite savo vardu

2) Kairėje lanko pusėje pasirinkite “Pildyti formą” ir atsidarius langui rinkitės – “Prašymas skirti paramą”

3) Iš pateikto formų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą 3 versiją ir pildyti formą tiesiogiai puslapyje:

4) Užpildykite formą tiesiogiai pagal pateiktą pavyzdį (paspaudus ant paveiksliuko – jis išdidės):

2018_2proc

Štai ir viskas, spauskite “Pateikti deklaraciją” (dešinys viršutinis lango kampas)

Norėdami pasirašyti paramos sutartį, kreipkitės tel. 8 663 64451 arba el. paštu: info@skautuslenis.lt Paramos sutartyje galima apibrėžti konkretų paramos tikslą ir panaudojimo galimybes, taip pat kitas bendradarbiavimo sąlygas. Tikslinę paramą galima suteikti atliekant pavedimą ir į “paskirties” laukelį įrašius paramos tikslą.

Paramos sutartis

Skautų slėnio sąskaitos:

Luminor bankas: LT704010051001988897

Paysera bankas: LT183500010002272419

Pritariantys viešosios įstaigos Skautų slėnis idėjoms ir norintys prisidėti prie mūsų tikslų įgyvendinimo, gali paremti stovyklavietę pervesdami paramą PayPal sistemos pagalba. PayPal – tai saugus ir patikimas būdas atlikti bankines operacijas naudojant Paypal sąskaitą arba asmeninę kreditinę kortelę.

Stovyklavietėje vis dažniau prireikia savanorių pagalbos. Tai skautiški renginiai, projektai, edukacinės programos, talkos ir kt.. Tam tikroms stovyklavietės veikloms ir vystymuisi reikalinga profesionalų pagalba (dokumentų tvarkymas, teisinė informacija, projektavimas, apželdinimas ir kt.).

Daugiau apie savanorystę Skautų slėnio savanorių PROGRAMA

Sekdamas ir platindamas mūsų facebook paskyros naujienas, dalyvaudamas mūsų renginiuose, rašydamas atsiliepimus ir pasiūlymus prisidedi prie Skautų slėnio gyvavimo. Dalindamasis šiomis naujienos ir informacija su šeimos nariais, draugais ir pažįstamais populiarini Skautų slėnio vardą, veiklas ir tiesiogiai prisidedi prie skautiškos stovyklavietės vystymosi.