Parama

Kūrimosi metu visų jūsų savanoriška pagalba ir finansinė parama tiesiogiai prisideda prie Skautų slėnio vystymosi. Ačiū Jums!

Mūsų rėmėjai Paramos sutartis

Visa širdimi norime puoselėti mūsų pradėtas ir aktyviai vystomas veiklas ir idėjas Skautų slėnyje, skautiškai ugdyti vaikus ir jaunimą bei kurti Skautų namus gamtoje.

Padėkite mums tai pasiekti, nes tai padaryti šiuo metu visai nesunku. Skirkite 2% savo pajamų mokesčio Skautų slėniui

2016m. 2% paramos metu surinktos lėšos bus naudojamos

Skautiškų veiklų vandenyje stiprinimui ir saugumui!

Gautą paramą ketiname naudoti buriavimo ir vandens saugumo inventoriui įsigyti

resque_boat

2016m. 2% paramą galite skirti taip:

Elektroninė Deklaravimo Sistema (EDS):

1) Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per EDS svetainę >>

2) Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)

3) Pasirinkite formą “Pildyti portale”

4) Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos lietuvos vienetams, pagal lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)

5) Užpildyti ir pateikti

* E5 laukelis (Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio) – galite iš karto skirti 2 % nuo pajamų mokesčio iki 2018 m.

Rekvizitai paramos gavimui:

Įmonės pavadinimas: Skautų slėnis
Įmonės adresas: Sukinių k. 2D, Ukmergės r. sav., 20254 Lietuva
DnB banko sąskaita: LT704010051001988897
Bankas: AB DnB bankas
Banko kodas 40100
Įmonės kodas (gavėjo kodas): 303299703
Užsienio paramai DnB banko SWIFT/BIC kodas: AGBLLT2X
2014-2018m. Skautų slėnio vystymosi planas

Paramos būdai:

Sekdamas ir platindamas mūsų facebook paskyros naujienas, dalyvaudamas mūsų renginiuose, rašydamas atsiliepimus ir pasiūlymus prisidedi prie Skautų slėnio gyvavimo. Dalindamasis šiomis naujienos ir informacija su šeimos nariais, draugais ir pažįstamais populiarini Skautų slėnio vardą, veiklas ir tiesiogiai prisidedi prie skautiškos stovyklavietės vystymosi.

Stovyklavietėje vis dažniau prireikia savanorių pagalbos. Tai skautiški renginiai, projektai, edukacinės programos, talkos ir kt.. Tam tikroms stovyklavietės veikloms ir vystymuisi reikalinga profesionalų pagalba (dokumentų tvarkymas, teisinė informacija, projektavimas, apželdinimas ir kt.).

Daugiau informacijos apie savanorystę „Skautų slėnyje“ Užpildyk anketą internete ir tapk savanoriu! Parsisiųsti Savanorio anketą!

Jei Jūs nusprendėte remti Skautų slėnio stovyklavietę periodiškai, paprasčiausias ir daug laiko nereikalaujantis būdas yra periodinio mokėjimo pavedimo sudarymas. Periodinis mokėjimo pavedimas – nurodymas bankui automatiškai pervesti lėšas jūsų nurodytu periodiškumu ir sąlygomis. Tai patogi priemonė Skautų slėnio stovyklavietę finansiškai remiantiems remėjams, periodiškai pervesti nuolatinę ir iš anksto žinomo dydžio paramą. Kaip užsisakyti periodinių pervedimų paslaugą? Sutartį galite sudaryti savo banko internetinėje svetainėje, pasirinkus meniu punktą „Periodiniai mokėjimai“ ir įvedus „Skautų slėnio“ rekvizitus: Skautų slėnis Įmonės kodas 303299703 Saskaitos nr. LT704010051001988897 („DnB“, AB) Banko kodas 40100 Arba užeikite į artimiausią banko, kuriame turite sąskaitą, klientų aptarnavimo padalinį ir pasirašykite periodinio mokėjimo sutartį. Su savimi turėkite „Skautų slėnio stovyklavietės“ rekvizitus. Kaip vykdomi periodiniai mokėjimai? Sąskaitą turinčiame banke galite sudaryti periodinės paramos „Skautų slėnio stovyklavietei“ pervedimo sutartį su Jūsų nustatytomis sąlygomis. Bankas Jūsų nurodytu periodiškumu automatiškai perves nustatytą paramos sumą iš Jūsų banko sąskaitos. Visuomet galima pakeisti sutartyje nurodytas periodinio pervedimo sąlygas arba nutraukti pervedimus. Dėl detalesnės informacijos kreipkitės į banką, kuriame turite sąskaitą.

Informacija ruošiama

Norėdami pasirašyti paramos sutartį, kreipkitės tel. 8 663 64451 arba el. paštu: skautu.slenis@gmail.com Paramos sutartyje galima apibrėžti konkretų paramos tikslą ir panaudojimo galimybes, taip pat kitas bendradarbiavimo sąlygas. Tikslinę paramą galima suteikti atliekant pavedimą ir į “paskirties” laukelį įrašius paramos tikslą, pvz., “stovyklavietės infrastruktūrai”.

Paramos sutartis

Elektroninė deklaravimo sistema (EDS):

3) Pasirinkite formą “Pildyti portale”

4) Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos lietuvos vienetams, pagal lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)

5) Užpildyti ir pateikti

* E5 laukelis (Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio) – galite iš karto skirti 2 % nuo pajamų mokesčio iki 2018 m.

Reikalingi Skautų slėnio rekvizitai nurodyti šio puslapio viršuje.

Pritariantys viešosios įstaigos Skautų slėnis idėjoms ir norintys prisidėti prie mūsų tikslų įgyvendinimo, gali paremti stovyklavietę pervesdami paramą PayPal sistemos pagalba. PayPal – tai saugus ir patikimas būdas atlikti bankines operacijas naudojant Paypal sąskaitą arba asmeninę kreditinę kortelę.

Susisiekite su mumis

Vardas*
El. paštas*
Telefono Nr.*