Parama

AČIŪ visiems remiantiems Skautų slėnį ir jo veiklas. Jūsų indėlis yra labai svarbus!

Įmonės pavadinimas: Skautų slėnis
Įmonės kodas (gavėjo kodas): 303299703
Įmonės adresas: Sukinių k. 2D, Ukmergės r. sav., 20254 Lietuva
Luminor banko sąskaita: LT704010051001988897
Paysera banko sąskaita: LT183500010002272419

2018-2020m. Skautų slėnio PLANAS

Stovyklavietė-Uostas prie Žirnajų ežero!

MŪSŲ RĖMĖJAI SKIRKITE 2% GPM

PARSISIŲSTI:

Paramos sutartis

PayPal PARAMA:

secure-payment

Kai kurioms idėjoms gyventi pakanka tik mūsų ir artimos aplinkos pagalbos. Kai kurioms idėjoms įvykti reikia didelio tikėjimo, nemažai laiko, pastangų ir palaikymo. Ar tai įvyks visų mūsų mažomis pastangomis ar didelio stebuklo dėka dar nežinome. Tik matome, kad tai jau vyksta!

Tai ambicingas planas, todėl mums reikės Jūsų pagalbos!

Prieš 5 metus šiame ežere pradėjome plaukti plaustais. Dabar buriuojančius ir irkluojančius skaičiuojame dešimtimis! Čia vyksta regatos ir Jūrų skautų užsiėmimai bei mokymai, patys esame pastatę 9 jachtutes. Čia vis dažniau vyksta nacionaliniai renginiai.

Šiam projektui gyventi skirsime ne mažiau 20% savo uždirbamų metinių lėšų ir kviesime kuo didesnį ratą žmonių, įmonių ir fondų prisidėti, kad galėtume Jus drąsiai pakviesti į SKAUTŲ SLĖNIO UOSTĄ!

Paramos būdai:

Elektroninė deklaravimo sistema (EDS):

1) Prisijunkite prie Jūsų elektroninės bankininkystės tiesiogiai per banką, arba per EDS svetainę >>

2) Pasirinkti e-deklaravimą, tuomet Jus iš karto nukreips į Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS), kurioje jau būsite registruotas (duomenys imami iš banko)

3) Pasirinkite formą “Pildyti portale”

4) Iš pateikto formų/dokumentų sąrašo Jums reikia surasti FR0512 formą (Prašymas pervesti iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos lietuvos vienetams, pagal lietuvos respublikos labdaros ir paramos įstatymą turintiems teisę gauti paramą)

5) Užpildyti ir pateikti

* E5 laukelis (Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio) – galite iš karto skirti 2 % nuo pajamų mokesčio iki 2020 m.

Reikalingi Skautų slėnio rekvizitai nurodyti šio puslapio viršuje.

Norėdami pasirašyti paramos sutartį, kreipkitės tel. 8 663 64451 arba el. paštu: info@skautuslenis.lt Paramos sutartyje galima apibrėžti konkretų paramos tikslą ir panaudojimo galimybes, taip pat kitas bendradarbiavimo sąlygas. Tikslinę paramą galima suteikti atliekant pavedimą ir į “paskirties” laukelį įrašius paramos tikslą.

Paramos sutartis

Skautų slėnio sąskaitos:

Luminor bankas: LT704010051001988897

Paysera bankas: LT183500010002272419

Pritariantys viešosios įstaigos Skautų slėnis idėjoms ir norintys prisidėti prie mūsų tikslų įgyvendinimo, gali paremti stovyklavietę pervesdami paramą PayPal sistemos pagalba. PayPal – tai saugus ir patikimas būdas atlikti bankines operacijas naudojant Paypal sąskaitą arba asmeninę kreditinę kortelę.

Stovyklavietėje vis dažniau prireikia savanorių pagalbos. Tai skautiški renginiai, projektai, edukacinės programos, talkos ir kt.. Tam tikroms stovyklavietės veikloms ir vystymuisi reikalinga profesionalų pagalba (dokumentų tvarkymas, teisinė informacija, projektavimas, apželdinimas ir kt.).

Daugiau apie savanorystę Skautų slėnio savanorių PROGRAMA

Sekdamas ir platindamas mūsų facebook paskyros naujienas, dalyvaudamas mūsų renginiuose, rašydamas atsiliepimus ir pasiūlymus prisidedi prie Skautų slėnio gyvavimo. Dalindamasis šiomis naujienos ir informacija su šeimos nariais, draugais ir pažįstamais populiarini Skautų slėnio vardą, veiklas ir tiesiogiai prisidedi prie skautiškos stovyklavietės vystymosi.