Neformalus ugdymas

38mm_zenkliukasJūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m.

Esame Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės mieste, Siesikuose, Vepriuose ir Pabaiske. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra nemokama.

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Kiekvienas vaikas turi bent vieną skautų sueigą per savaitę ir kiekvieną mėnesį, savaitgalinį praktinį susitikimą. Atšilus orams – susitinkame gamtoje, prie Žirnajų ežero.

Mes Facebook'e Daugiau apie mus

Mūsų veiklų archyvas:

2015 2015 veiklų video 2016 veiklų video

Ukmergės jūrų skautų programa 2017m.

Šiuo metu statome 4 OPTIMIST klasės laivus, remontuojame savo turimus laivus – tai braižybos, darbo su medžiu ir įvairių įrankių išmanymo reali praktika ir unikali programa Ukmergėje ir Lietuvoje.

Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame Žirnajų ežere!

Jūrų skautų sueigos – praktiniai užsiėmimai vyksta:

Pirmadieniais 15.00 – 6-8 m. vaikai16.00 - 12-18 m. vaikai – JLC (Miškų g. 29, Ukmergė)

Antradieniais 13:00 – Pabaisko mokykla / 16.00 - 9-11 m. vaikai – JLC (Miškų g. 29, Ukmergė)

Trečiadieniais 15.30 – Optimist laivų praktika (būtina išankstinė registracija – 866364451)

Ketvirtadieniais 15:00 – Siesikų gimnazija

Penktadieniais 14:00 – Veprių mokykla

Stovykla

UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTŲ VASAROS STOVYKLA

BIRŽELIO 12-16 D.

Skautų slėnis – Žirnajų ežeras

2017m. vasaros pradžioje tradiciškai, savo nariams, organizuojame tunto stovyklą. Tai mokomojo pobūdžio stovykla, kurios metu vyks praktinė jūrų skautų programa, skautiškos specialybės. Kandidatai duos jūrų skautų įžodžius.

Stovyklos programos akcentai: Stovyklavimo ir žygių įgūdžiai, buriavimo, irklavimo ir plaukimo praktika, Šaudymo iš lankų specialybiniai normatyvai.

Informacija mūsų Facebook įvykyje

Registracijos 3 etapai: balandžio 1d.  / gegužės 1d. / birželio 1d.

Registruoja Jonas Dragūnas 866364451

————————————————————————————————–

Programa SKAUTAI: DIEVUI – TĖVYNEI – ARTIMUI vykdoma šiose Ukmergės rajono vietose:

Ukmergė / Pabaiskas / Vepriai / Siesikai

Pašilės ir Deltuvos mokyklų vaikus kviečiame jungtis prie mūsų Ukmergėje pirmadienį ir antradienį (JLC).

————————————————————————————————–

Daugiau informacijos mūsų FaceBook paskyroje: https://www.facebook.com/ukmerges.juriai/

Užimtumo Kalendorius

Susisiekite su mumis