Neformalus ugdymas

38mm_zenkliukasJūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m.

Esame Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės ir Širvintų mieste, Siesikuose ir Pabaiske. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra nemokama.

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Kiekvienas vaikas turi bent vieną skautų sueigą per savaitę ir kiekvieną mėnesį, savaitgalinį praktinį susitikimą. Atšilus orams – susitinkame gamtoje, prie Žirnajų ežero.

————————————————————————————————–

Rugsėjo ir spalio mėnesiais vyksta naujų narių kvietimas, susidėliojame programą ir kol dar šilta – buriuojame Žirnajų ežere.

Susitikimų ir artimiausių sueigų laikai ir vietos:

Buriavimo praktika (Ežero g. 17, Žukliai, Ukmergės r.):

Tikslus adresas kur atvykti – spausti ČIA

Kviečiame kooperuotis tarpusavyje dėl atvykimo ir parvykimo! Tai praktiniai užsiėmimai ant vandens ir sausumoje – būtina turėti antrus rūbus persirengimui, termosą arbatos ir tinkamą apsirengimą pagal esamas oro sąlygas!

Rugsėjo 13d. 14:00 – 17:00

Rugsėjo 28d. 14:00 – 17:00

Kviečiame tėvus iki 2017-09-13 (Buriavimo sueigos) pildyti Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) paslaugų sutartis, taip prisidėsite prie mūsų veiklų, o užsiėmimai jūsų vaikams – nieko nekainuos!

2017m. NVŠ paslaugų sutartis (tėvams)

Ukmergės jūrų skautų Facebook paskyroje rasite mūsų karščiausias naujienas, nuotraukas ir filmuotą medžiagą!

Mes Facebook'e Daugiau apie mus

Mūsų veiklų archyvas:

2015 2015 veiklų video 2016 veiklų video

Ukmergės jūrų skautų programa 2017m. Šiuo metu statome 4 OPTIMIST klasės laivus, remontuojame savo turimus laivus – tai braižybos, darbo su medžiu ir įvairių įrankių išmanymo reali praktika ir unikali programa Ukmergėje ir Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame Žirnajų ežere!

Jūrų skautų sueigos – praktiniai užsiėmimai vyksta

(Rugsėjo mėn. PLANAS KOREGUOJAMAS):

Pirmadieniais 14.00 – 6-8 m. vaikai16.00 - 10+ m. vaikai – JLC (Miškų g. 29, Ukmergė)

Antradieniais 14:30 – Širvintų “Tėkmės” mokykla (Nendrių g. 20A, Kabalda, Širvintų r.)

Trečiadieniais 14:00 - Optimist laivų praktika (Žirnajų ež.) / 15:00 - Sueigos, kai neburiuojame – JLC (Miškų g. 29, Ukmergė)

Naujiena: kai kurios sueigos vyks kartu su EST savanore Iris anglų kalba!

Ketvirtadieniais 15:00 – Siesikų gimnazija (Laikas tikslinamas)

Penktadieniais Dažniausiai pradėsime savo renginius (žygius, stovyklas)

Stovykla

Programa SKAUTAI: DIEVUI – TĖVYNEI – ARTIMUI vykdoma Ukmergės ir Širvintų rajonuose!

————————————————————————————————–

Daugiau informacijos mūsų FaceBook paskyroje: https://www.facebook.com/ukmerges.juriai/

Užimtumo Kalendorius

Susisiekite su mumis