Neformalaus vaikų švietimo programa

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Tai nuo 2013m. vykstanti, tęstinė ir visus metus vykstanti veikla įtraukianti ne tik vaikus, bet ir tėvus!

NVS_SKAUTAI_SkautuSlenis_LOGO_EMBLEMAMES SIŪLOME:

1 užsiėmimas (1,5val.) per savaitę / 1 skautiškas renginys (žygis, išvyka) per mėnesį

SU NEFORMALAUS VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMA GAUNATE 10-15€/mėn. krepšelį !

Metinis Skautų organizacijos nario mokestis – 10€

SVARBU!

SKAUTŲ NEFORMALAUS VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMOS ETAPAS 2018 METAMS!

Kviečiame! Užsiregistravus galima gauti 10-15€/mėn. vertės nuolaidą mūsų veikloms ir programai. Nepraleiskite puikios Naujametinės progos!

NORINČIUS KVIEČIAME ATSILIEPTI – iki SAUSIO 15d.

NVŠ SUTARTIS PASIRAŠOME – iki VASARIO 1d.

Susidomėjote! Drąsiai pildykite formą (SPAUSTI ČIA!) (Susisieksime su jumis)

* Visada, iškilus klausimams, galima skambinti Jūrų skautų vadovui Jonui Dragūnui – 8663 64451

UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMA UKMERGĖS RAJONE

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Šiuo metu jau įpusėjome OPTIMIST klasės laivų statybą (iš viso 8 laivai), remontuojame savo turimus laivus – tai braižybos, darbo su medžiu ir įvairių įrankių išmanymo reali praktika ir unikali programa Ukmergėje ir Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame Žirnajų ežere!

APIE UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTUS MES FACEBOOK'e