Kainos

APGYVENDINIMAS IR NUOMA

Tipas Apie Kaina asmeniui/parai Pastabos
STOVYKLAVIETĖ dalyvių palapinės, kilimėliai, miegmaišiai  4 EUR
JURTA dalyvių kilimėliai ir miegmaišiai  60 EUR* *Visas pastatas parai, 150 Eur – savaitgalio (šeštadienis-sekmadienis) kaina, 15 žmonių max
Palapinės nuoma 4-5 vietų palapinė  15 EUR* *Iš anksto rezervuojant, yra papildomų sąlygų
Turistinis kilimėlis  1 EUR Iš anksto rezervuojant

Užimtumo kalendorius

SKAUTŲ SLĖNIO PROGRAMOS

Pavadinimas Trukmė Kaina asmeniui Pastabos
SKAUTORAMA 4 val. 12 EUR
Skautiškais metodais paremta lauko patyriminė programa. Susideda iš pasirenkamų mokomųjų veiklų: kaip efektyviai naudoti aštrius daiktus gamtoje, maisto gamyba ant laužo, lanko gamyba ir šaudymas, išgyvenimas gamtoje, praktiški mazgai, vandens programa.
Amžius: 5+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 150€
BURIAVIMAS 4 val. 50 EUR
Buriavimo praktika Optimist klasės laivais (Žirnajų ežeras)
Amžius: 5-15 m. | 6-10 dalyvių grupė | minimali kaina: 300€
SKAUTIŠKAS ŽYGIS 5 val. 15 EUR
Žygis su skautų vadovu. Komandos formavimo ir iššūkių pilnos užduotys, susipažinimas su praktiniu žemėlapio naudojimu, maisto gamyba ant laužo ir išlikimo elementai pelkėse
Amžius: 7+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 150€
VANDENS ŽYGIS 5 val. 25 EUR
Vandens žygis su skautų vadovu. Kanojos, pripučiami arba surenkami plaustai, natūralūs iššūkiai ir komandos formavimas
Amžius: 7+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 250€
SKAUTIŠKA STOVYKLA 1 para* 30 EUR
Skautiška stovykla su įvairiomis patyriminėmis užduotimis ir iššūkiais. Užsakomoji programa (įtrauktas  su maisto gamyba ir skautų vadovais. *Programos trukmė: 1-3 dienos
Amžius: 7+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 300€

SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS

Pavadinimas Trukmė Kaina asmeniui Pastabos
DIENOS STOVYKLA 5 dienos 65 EUR
Įdomi ir pilna nuotykių 5 dienų stovykla, kurios metu plauksime su laivais (kanojos ir buriniais laivai), keliausime į žygius ir įgysime naudingos stovyklavimo patirties.
Amžius: 6+ m. | grupės nuo 10 dalyvių
IŠGYVENIMO STOVYKLA 3 dienos  90 EUR
Išlikimo stovykla su intensyviais skautų ir išlikėlio programos elementais. Asmeninių ir komandinių įgūdžių skirtingose aplinkose ugdymas, asmeninių ir grupės iššūkių kėlimas ir įgyvendinimas.
Į kainą įtrauktas programinis inventorius, laivai, maistas ir visos kitos reikalingos priemonės
Amžius: 12+ m. | grupės nuo 10 dalyvių
JŪRŲ SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLA 7 dienos 175 EUR  1 savaitės tikra skautiška stovykla. Visas kompleksas mokymosi ir patyrimo pagal amžiaus grupes ir galimybes. 10-12 vaikų grupėlės kartu su skautų vadovu/e ir savanoriais keliauja per skautiškos stovyklos nuotykį. Nepamirštamas nuotykis gamtoje, nuo stovyklavimo, kanojų ar burinių laivų valdymo iki žygio per pelkes ir maisto gamybos ant laužo.

Amžius: 8+ m. | grupės nuo 10 dalyvių

* Užsakant 1-3 dienų programą į dalyvio kainą įeina: nakvynė stovyklavietėje, maisto produktai, programos inventorius, dalomoji medžiaga.
* Dalyvis pasirūpina palapine, miegmaišiu, kilimėliu bei asmeniniais ir higienos daiktais.
* Programos adaptuojamos pagal grupės interesus ir poreikį.
* Organizatorius pasilieka sau teisę pakeisti nurodytus paslaugų įkainius.