Kainos

APGYVENDINIMAS IR NUOMA

Tipas Apie Kaina asmeniui/parai Pastabos
NAKVYNĖ STOVYKLAVIETĖSE dalyvių palapinės, kilimėliai, miegmaišiai  4 EUR 25 Eur – 7 dienų nuoma
JURTA dalyvių kilimėliai ir miegmaišiai  6 EUR 70 Eur – visas pastatas parai, 150 Eur – savaitgalio (šeštadienis-sekmadienis) kaina, 15 žmonių max
Palapinės nuoma 4-5 vietų palapinė  5 EUR* *Iš anksto rezervuojant, yra papildomų sąlygų
Turistinis kilimėlis    0,5 EUR Iš anksto rezervuojant

Užimtumo kalendorius

SKAUTŲ SLĖNIO UŽSAKOMOSIOS PROGRAMOS

Kviečiame registruotis ir rezervuoti laikus 2019m.

PROGRAMA Trukmė Dalyvių amžius Dalyvių skaičius Kaina asmeniui Papildoma informacija
SKAUTORAMA 3 val. nuo 8m. nuo 20 10 Eur Programoje gali būti įtraukti papildomi skautiški elementai: maisto gamyba ant laužo, šaudymo (lankų, spyruoklinių šautuvų) programa ir kt.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 9 Eur

ŽYGIO LOBIAI 5 val. nuo 10m. nuo 15 15 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 14 Eur

IŠGYVENIMO ŽYGIS 6 val. nuo 12m. nuo 15 15 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 14 Eur

SKAUTIŠKA DIENA 8 val. nuo 8m. nuo 15 25 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 24 Eur

SKAUTIŠKA DIENA LIETUVOJE 8 val. nuo 8m. nuo 15 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 34 Eur

NEPTŪNO KELIAS 8 val. nuo 10m. nuo 20 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: programa, laivai, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 33 Eur

H2O PROGRAMA LIETUVOJE 8 val. nuo 12m. nuo 20 nuo 45 Eur Į programą įskaičiuota: programa, laivai ir jų transportavimas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 43 Eur

STOVYKLAVIMO ABC (2 DIENŲ SKAUTŲ STOVYKLA) 30+ val. nuo 10m. nuo 20 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: programa, stovyklavietės infrastruktūra, transportavimas į programines vietas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 33 Eur

IŠGYVENIMO GAMTOJE STOVYKLA (3d.) 50+ val. nuo 12m. nuo 15 nuo 80 Eur Į programą įskaičiuota: programa, stovyklavietės infrastruktūra, transportavimas į programines vietas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 30 dalyvių, kaina asmeniui: 75 Eur

2019m. SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS

Registracija jau prasidėjusi, kviečiame registruotis!

STOVYKLA Trukmė Dalyvių amžius Dalyvių skaičius Kaina asmeniui Papildoma informacija
DIENOS STOVYKLOS 5 d. 5-10m. 20-40 75 Eur Įdomi ir pilna nuotykių 5 dienų stovykla, kurios metu plauksime su laivais (kanojos ir buriniais laivai), keliausime į žygius ir įgysime naudingos stovyklavimo patirties.

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai), programa ir reikalingas inventorius, priemonės, prizai, grupelės (10-12 vaikų) vadovas

Nuolaidos: 2+ vaikai iš šeimos – 65 Eur / 4+ vaikų grupei – 70 Eur

Papildomai: Vaikų pavežėjimo paslauga į/iš Dienos stovyklas, 5 dienos, iš Ukmergės/Širvintų – 15 Eur (vietų skaičius ribotas)

SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS 5 d. 8-14m. 20-40 145 Eur Tiems, kurie pasiruošę leistis į stovyklavimo nuotykį, kviečiame stovyklauti skautiškai. Stovyklausime grupelėmis po 10-12 vaikų su skautų vadovu. Įsirengsime savo genties teritoriją, laužavietę ir miegojimo vietas. Susipažinsime su draugais ir stovyklinės genties broliais ir sesėmis, išmoksime būti budrūs ir įveikti iššūkius gamtoje.

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai), programa ir reikalingas inventorius, priemonės, prizai, grupelės (10-12 vaikų) vadovas (gyvens kartu su grupele visos stovyklos metu), nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos).

Nuolaidos: 2+ vaikai iš šeimos – 130 Eur / 4+ vaikų grupei – 140 Eur

JŪRŲ SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS 7 d. 8-16m. 80-100 179 Eur 1 savaitės tikra skautiška stovykla. Visas kompleksas mokymosi ir patyrimo pagal amžiaus grupes ir galimybes. 10-12 vaikų grupėlės kartu su skautų vadovu/e ir savanoriais keliauja per skautiškos stovyklos nuotykį. Nepamirštamas nuotykis gamtoje, nuo stovyklavimo, kanojų ar burinių laivų valdymo iki žygio per pelkes ir maisto gamybos ant laužo.

Nuolaidos: 2+ vaikai iš šeimos – 152 Eur / 4+ vaikų grupei – 169 Eur

STOVYKLAVIMO ABC 2 d. 18+m. 15-20 90 Eur Tai 2 dienų stovyklavimo praktika gamtoje su vadovais. Susipažinsime su svarbiausia stovyklavimo praktika: įsikūrimas gamtoje, maisto gamyba ant laužo, pirmoji pagalba, būtiniausi įrengimai, saugumas prie/ant vandens, įvairių plaukimo priemonių išbandymas. Skirkite laiko sau ir šeimai!

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas, programa ir reikalingas programos inventorius, priemonės, nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos). Kaina nurodyta visai šeimai

SKAUTŲ SLĖNIS INTERNATIONAL 5 d. 14m.+ 25-30 175 Eur Tarptautinis Skautų slėnio renginys Lietuvoje arba užsienyje. Per metus įvyksta tik 1-2 tokie renginiai. Jų metu susipažįstame su skautai iš kitų valstybių, aplankome kitus skautų centrus pasaulyje.

Nuolaidos: Specialios nuolaidos Lietuvos skautijos nariams ir Skautų slėnio Rėmėjams

* Užsakant 1-3 dienų programą į dalyvio kainą įeina: nakvynė stovyklavietėje, maisto produktai, programos inventorius, dalomoji medžiaga.
* Dalyvis pasirūpina palapine, miegmaišiu, kilimėliu bei asmeniniais ir higienos daiktais.
* Programos adaptuojamos pagal grupės interesus ir poreikį.
* Organizatorius pasilieka sau teisę pakeisti nurodytus paslaugų įkainius.