Neformalaus ugdymo centras gamtoje

Kainos

APGYVENDINIMAS IR NUOMA

Tipas Apie Kaina asmeniui/parai Pastabos
NAKVYNĖ STOVYKLAVIETĖSE dalyvių palapinės, kilimėliai, miegmaišiai  5 EUR 25 Eur – 7 dienų nuoma
JURTA dalyvių kilimėliai ir miegmaišiai  6 EUR 70 Eur – visas pastatas parai, 150 Eur – savaitgalio (šeštadienis-sekmadienis) kaina, 15 žmonių max
Palapinės nuoma 4-5 vietų palapinė  5 EUR* *Iš anksto rezervuojant, yra papildomų sąlygų
Turistinis kilimėlis    0,5 EUR Iš anksto rezervuojant

Užimtumo kalendorius

Calendar is loading...
- Laisva
 
- Užimta
 
- Rezervuota

SKAUTŲ SLĖNIO UŽSAKOMOSIOS PROGRAMOS

Kviečiame registruotis ir rezervuoti laikus 2020m.

PROGRAMA Trukmė Dalyvių amžius Dalyvių skaičius Kaina asmeniui Papildoma informacija
SKAUTORAMA 3 val. nuo 8m. nuo 20 10 Eur Programoje gali būti įtraukti papildomi skautiški elementai: maisto gamyba ant laužo, šaudymo (lankų, spyruoklinių šautuvų) programa ir kt.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 9 Eur

ŽYGIO LOBIAI 5 val. nuo 10m. nuo 15 15 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 14 Eur

IŠGYVENIMO ŽYGIS 6 val. nuo 12m. nuo 15 15 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 14 Eur

SKAUTIŠKA DIENA 8 val. nuo 8m. nuo 15 25 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 24 Eur

SKAUTIŠKA DIENA LIETUVOJE 8 val. nuo 8m. nuo 15 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 34 Eur

NEPTŪNO KELIAS 8 val. nuo 10m. nuo 20 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: programa, laivai, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 33 Eur

H2O PROGRAMA LIETUVOJE 8 val. nuo 12m. nuo 20 nuo 45 Eur Į programą įskaičiuota: programa, laivai ir jų transportavimas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 43 Eur

STOVYKLAVIMO ABC (2 DIENŲ SKAUTŲ STOVYKLA) 30+ val. nuo 10m. nuo 20 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: programa, stovyklavietės infrastruktūra, transportavimas į programines vietas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 33 Eur

IŠGYVENIMO GAMTOJE STOVYKLA (3d.) 50+ val. nuo 12m. nuo 15 nuo 80 Eur Į programą įskaičiuota: programa, stovyklavietės infrastruktūra, transportavimas į programines vietas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Grupę lydi ir programą vedą skautų vadovai.

Nuolaidos: virš 30 dalyvių, kaina asmeniui: 75 Eur

2019m. SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS

Registracija jau prasidėjusi, kviečiame registruotis!

STOVYKLA Trukmė Dalyvių amžius Dalyvių skaičius Kaina asmeniui Papildoma informacija
DIENOS STOVYKLOS 5 d. 5-10m. 20-40 75 Eur Įdomi ir pilna nuotykių 5 dienų stovykla, kurios metu plauksime su laivais (kanojos ir buriniais laivai), keliausime į žygius ir įgysime naudingos stovyklavimo patirties.

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai), programa ir reikalingas inventorius, priemonės, prizai, grupelės (10-12 vaikų) vadovas

Nuolaidos: 2+ vaikai iš šeimos – 65 Eur / 4+ vaikų grupei – 70 Eur

Papildomai: Vaikų pavežėjimo paslauga į/iš Dienos stovyklas, 5 dienos, iš Ukmergės/Širvintų – 15 Eur (vietų skaičius ribotas)

SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS 5 d. 8-14m. 20-40 145 Eur Tiems, kurie pasiruošę leistis į stovyklavimo nuotykį, kviečiame stovyklauti skautiškai. Stovyklausime grupelėmis po 10-12 vaikų su skautų vadovu. Įsirengsime savo genties teritoriją, laužavietę ir miegojimo vietas. Susipažinsime su draugais ir stovyklinės genties broliais ir sesėmis, išmoksime būti budrūs ir įveikti iššūkius gamtoje.

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai), programa ir reikalingas inventorius, priemonės, prizai, grupelės (10-12 vaikų) vadovas (gyvens kartu su grupele visos stovyklos metu), nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos).

Nuolaidos: 2+ vaikai iš šeimos – 130 Eur / 4+ vaikų grupei – 140 Eur

JŪRŲ SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS 7 d. 8-16m. 80-100 179 Eur 1 savaitės tikra skautiška stovykla. Visas kompleksas mokymosi ir patyrimo pagal amžiaus grupes ir galimybes. 10-12 vaikų grupėlės kartu su skautų vadovu/e ir savanoriais keliauja per skautiškos stovyklos nuotykį. Nepamirštamas nuotykis gamtoje, nuo stovyklavimo, kanojų ar burinių laivų valdymo iki žygio per pelkes ir maisto gamybos ant laužo.

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas, programa ir reikalingas programos inventorius, priemonės, nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos).

Nuolaidos: 2+ vaikai iš šeimos – 152 Eur / 4+ vaikų grupei – 169 Eur

STOVYKLAVIMO ABC 2 d. 18+m. 15-20 90 Eur Tai 2 dienų stovyklavimo praktika gamtoje su vadovais. Susipažinsime su svarbiausia stovyklavimo praktika: įsikūrimas gamtoje, maisto gamyba ant laužo, pirmoji pagalba, būtiniausi įrengimai, saugumas prie/ant vandens, įvairių plaukimo priemonių išbandymas. Skirkite laiko sau ir šeimai!

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas, programa ir reikalingas programos inventorius, priemonės, nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos). Kaina nurodyta visai šeimai

SKAUTŲ SLĖNIS INTERNATIONAL 5 d. 14m.+ 25-30 175 Eur Tarptautinis Skautų slėnio renginys Lietuvoje arba užsienyje. Per metus įvyksta tik 1-2 tokie renginiai. Jų metu susipažįstame su skautai iš kitų valstybių, aplankome kitus skautų centrus pasaulyje.

Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas, programa ir reikalingas programos inventorius, priemonės, nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos).

Nuolaidos: Specialios nuolaidos Lietuvos skautijos nariams ir Skautų slėnio Rėmėjams

* Užsakant 1-3 dienų programą į dalyvio kainą įeina: nakvynė stovyklavietėje, maisto produktai, programos inventorius, dalomoji medžiaga.
* Dalyvis pasirūpina palapine, miegmaišiu, kilimėliu bei asmeniniais ir higienos daiktais.
* Programos adaptuojamos pagal grupės interesus ir poreikį.
* Organizatorius pasilieka sau teisę pakeisti nurodytus paslaugų įkainius.