Kainos

kainos

APGYVENDINIMAS IR NUOMA

Tipas Apie Kaina asmeniui/parai Pastabos
STOVYKLAVIETĖ dalyvių palapinės, kilimėliai, miegmaišiai  4 EUR 25 Eur – 7 dienų nuoma
JURTA dalyvių kilimėliai ir miegmaišiai  6 EUR 70 Eur – visas pastatas parai, 150 Eur – savaitgalio (šeštadienis-sekmadienis) kaina, 15 žmonių max
Palapinės nuoma 4-5 vietų palapinė  5 EUR* *Iš anksto rezervuojant, yra papildomų sąlygų
Turistinis kilimėlis  0,5 EUR Iš anksto rezervuojant

Užimtumo kalendorius

SKAUTŲ SLĖNIO PROGRAMOS

Kviečiame registruotis programai – nuo 2018m. rugsėjo mėn.

Pavadinimas Trukmė Kaina asmeniui Pastabos
SKAUTORAMA 4 val. 12 EUR
Skautiškais metodais paremta lauko patyriminė programa. Susideda iš pasirenkamų mokomųjų veiklų: kaip efektyviai naudoti aštrius daiktus gamtoje, maisto gamyba ant laužo, lanko gamyba ir šaudymas, išgyvenimas gamtoje, praktiški mazgai, vandens programa.
Amžius: nuo 5+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 150€
BURIAVIMAS 4 val. 50 EUR
Buriavimo praktika Optimist klasės laivais (Žirnajų ežeras)
Amžius: nuo m. | 6-10 dalyvių grupė | minimali kaina: 300€
SKAUTIŠKAS ŽYGIS 5 val. 15 EUR
Žygis su skautų vadovu. Komandos formavimo ir iššūkių pilnos užduotys, susipažinimas su praktiniu žemėlapio naudojimu, maisto gamyba ant laužo ir išlikimo elementai pelkėse
Amžius: nuo 7+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 150€
VANDENS ŽYGIS 5 val. 25 EUR
Vandens žygis su skautų vadovu. Kanojos, pripučiami arba surenkami plaustai, iššūkiai ir komandos formavimas
Amžius: nuo 7+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 250€
SKAUTIŠKA STOVYKLA 1 para 30 EUR
Skautiška stovykla su įvairiomis patyriminėmis užduotimis ir iššūkiais. Ugdomojo pobūdžio intensyvi užsakomoji programa. Komandos formavimas, maisto gamyba lauko sąlygomis, šaudymas iš lankų, spyruoklinių šautuvų, įvairūs praktiniai įgūdžiai ant vandens ir kt. Į kainą įskaičiuota programa, nakvynė ir maitinimas
Amžius: nuo 7+ m. | grupės nuo 10 dalyvių | minimali kaina: 300€

SKAUTŲ SLĖNIO STOVYKLOS

Pavadinimas Trukmė Kaina asmeniui Pastabos
DIENOS STOVYKLA 5 dienos 65 EUR
Įdomi ir pilna nuotykių 5 dienų stovykla, kurios metu plauksime su laivais (kanojos ir buriniais laivai), keliausime į žygius ir įgysime naudingos stovyklavimo patirties.
Amžius: 6-9 m. | grupės nuo 10 dalyvių
IŠGYVENIMO STOVYKLA 3 dienos  90 EUR
Išlikimo stovykla su intensyviais skautų ir išlikėlio programos elementais. Asmeninių ir komandinių įgūdžių skirtingose aplinkose ugdymas, asmeninių ir grupės iššūkių kėlimas ir įgyvendinimas.
Į kainą įtrauktas programinis inventorius, laivai, maistas ir visos kitos reikalingos priemonės
Amžius: 12+ m. | grupės nuo 10 dalyvių
JŪRŲ SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLA[vyksta registracija]Liepos 1-7d.Liepos 29 – Rugpjūčio 4d. 7 dienos 175 EUR  1 savaitės tikra skautiška stovykla. Visas kompleksas mokymosi ir patyrimo pagal amžiaus grupes ir galimybes. 10-12 vaikų grupėlės kartu su skautų vadovu/e ir savanoriais keliauja per skautiškos stovyklos nuotykį. Nepamirštamas nuotykis gamtoje, nuo stovyklavimo, kanojų ar burinių laivų valdymo iki žygio per pelkes ir maisto gamybos ant laužo.

Amžius: 8+ m. | grupės nuo 10 dalyvių

* Užsakant 1-3 dienų programą į dalyvio kainą įeina: nakvynė stovyklavietėje, maisto produktai, programos inventorius, dalomoji medžiaga.
* Dalyvis pasirūpina palapine, miegmaišiu, kilimėliu bei asmeniniais ir higienos daiktais.
* Programos adaptuojamos pagal grupės interesus ir poreikį.
* Organizatorius pasilieka sau teisę pakeisti nurodytus paslaugų įkainius.