Ukmergės jūrų skautai

Jūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m.

Esame Pasaulin38mm_zenkliukasio skautų judėjimo nariai, Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės ir Širvintų miestuose, Siesikuose ir Pabaiske. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra ženkliai pigesnė.

Organizacijos narystės metinis mokestis TIK 10€

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Tai ilgalaikė, tęstinė ir nuolat vykstanti veikla įtraukianti ne tik vaikus, bet ir tėvus!

7-18m. jaunam žmogui siūlome:

1 skautišką užsiėmimą (1,5val.) per savaitę / 1 skautiškas renginį (žygis, išvyka) per mėnesį

Kartais vykstame į didesnius skautų renginius Lietuvoje ir užsienyje, keliaujame į svečius pas kitus skautiškus vienetus. Atšilus orams – susitinkame gamtoje ir prie Žirnajų ežero.

Informacija parsisiuntimui:

2018m. VEIKLŲ PLANAS

UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMA UKMERGĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONUOSE

Dažnas, pirmą kartą išgirdęs apie jūrų skautus viduryje Lietuvos nustemba. Klausia “kur Ukmergėje jūra?”

Paprastai atsakome, kad stipriausia meilė jūrai gimsta tolėliau nuo jos. Viskas prasideda mažesniais žingsneliais susipažįstant su įvairiomis plaukimo priemonėmis upeliuose ir ežeruose. Tik paaugę ir supratę kaip elgtis su laivais ir laivuose – pasiekiame ir Baltijos jūrą.

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Šiuo metu jau įpusėjome OPTIMIST klasės laivų statybą (iš viso 8 laivai), remontuojame savo turimus laivus – tai braižybos, darbo su medžiu ir įvairių įrankių išmanymo reali praktika ir unikali programa Ukmergėje ir Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame Žirnajų ežere!

Daugiau apie mus galite paskaityti ČIA

JŪRŲ SKAUTŲ SUEIGŲ GRAFIKAS:

Pirmadieniais - Jaunimo laisvalaikio centre (JLC, Miškų g. 29, Ukmergė)

14:00-15:30 – 7-10 m. bebrai/ūdros

16:00-17:30 -  7-10 m. bebrai/ūdros  ir 10+ m. jūrų skautai – (2 grupės)

Antradieniais - Širvintų “Tėkmės” mokykla (Nendrių g. 20A, Kabalda, Širvintų r.)

14:30-16:00 - Širvintų jūrų skautų vienetas (nuo 7-14m.)

Trečiadieniais - Pabaiskas ir JLC (Miškų g. 29, Ukmergė)

13:30-15:00 - Pabaisko jūrų skautai – (Pabaisko pagrindinė mokykla)

15:00-16:30 - 7-10 m. bebrai / ūdros – JLC

16:00-17:30 12+ m. kandidatai į patyrusius jūrų skautus – JLC

Ketvirtadieniais - Siesikų gimnazija, Siesikai ir JLC, Ukmergė

13:00-14:30 - 7-10 m. bebrai / ūdros / jūrų skautai

15:00-16:30 12+ m. jūrų skautai ir kandidatai į patyrusius jūrų skautus

17:00-18:30 - 12+ m. jūrų skautai ir kandidatai į patyrusius jūrų skautus – JLC

Naujiena: kai kurios sueigos vyks kartu su EST savanore Iris anglų kalba!

ARTIMIAUSIŲ RENGINIŲ INFORMACIJA:

Sausio 20d. – “Gražių dainelių daug girdėjau” FINALINIS KONCERTAS Kaune.

Pradžia: 08:00 JLC (Miškų g. 29, Ukmergė) Pabaiga: 18:00 JLC

Rekomenduojama vyresniems skautams. Į renginį susirenka visos Lietuvos geriausi skautai dainininkai. 2018m. mes turime Ukmergės jūrų skautų dalyvaujančią komandą. Kviečiame jungtis į palaikymo grupę!

REGISTRACIJA pas vadovą Joną Dragūną

Daugiau apie renginį galima skaityti ČIA      |     Koks tai renginys galima pasižiūrėti ČIA

Renginys Lietuvos skautijos nariams nemokamas! 6€ kainuoja tik kelionė į/iš Kauno (9 vietos)

Galima į/iš Kauno keliauti viešuoju transportu arba su tėvais! Tai pirmasis skautiško 100-mečio nacionalinis kultūrinis renginys. Vytauto Didžiojo Universitetas (Kauno centre)

————————————————————————————————–

Ukmergės jūrų skautų Facebook paskyroje rasite mūsų karščiausias naujienas, nuotraukas ir filmuotą medžiagą!
Mes Facebook'e