Jūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m., o Širvintose – 2017m.

Esame Pasaulin38mm_zenkliukasio skautų judėjimo nariai, Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės ir Širvintų rajonuose. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra ženkliai pigesnė.

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Tai ilgalaikė, tęstinė ir nuolat vykstanti veikla įtraukianti ne tik vaikus, bet ir šeimas bei tėvus!

7-18m. jaunam žmogui (ir ne tik) siūlome:

1 skautišką užsiėmimą (1,5-2val.) per savaitę / 1 skautiškas renginį (žygis, išvyka) per mėnesį

Kartais vykstame į didesnius skautų renginius Lietuvoje ir užsienyje, keliaujame į svečius pas kitus skautiškus vienetus, patys organizuojame žygius. Atšilus orams – susitinkame gamtoje ir prie Žirnajų ežero.

Lietuvos skautijos nario metinis (startinis) mokestis TIK 15€
Pasirašius Neformalaus vaikų švietimo paslaugų sutartį, visi užsiėmimai nariams nemokami

Norinčius prisijungti naujokus kviečiame užpildyti žemiau esančią formą “REGISTRACIJA Į JŪRŲ SKAUTUS”, susisieksime su Jumis

REGISTRACIJA Į JŪRŲ SKAUTUS

————————————————————————————————–

Dėl karantino apribojimų Jūrų skautų užsiėmimai yra perkeliami į virtualią erdvę žemiau nurodytais laikais

JŪRŲ SKAUTŲ NUOTOLINIŲ SUSITIKIMŲ GRAFIKAS
2020 BALANDŽIO – GEGUŽĖS MĖN.

Online bendri susitikimai, naujos užduotys ir iššūkiai bus skelbiami pagal žemiau pateikto tvarkaraščio laikus ir amžiaus grupes: bebrai, jūrų skautai ir patyrę jūrų skautai:

PIRMADIENIAIS ANTRADIENIAIS TREČIADIENIAIS
nuo 14:00 – 8-9m. nariams
Jaunesnieji jūrų skautai
Bebrai ir ūdros
Google Classroom:yah2abe
nuo 16:00 – Širvintų jūrų skautai
Google Classroom:qplyxcd
Nuo 16:00 – 10-14m. vaikai
Jūrų skautai ir kandidatai
Google Classroom:xtggn75
Nuo 18:00 14+ m. jaunimui
Patyrę jūrų skautai ir kandidatai
Google Classroom:xjr46ty

JŪRŲ SKAUTŲ UŽSIĖMIMŲ GRAFIKAS (PO KARANTINO)

PIRMADIENIAIS ANTRADIENIAIS TREČIADIENIAIS
Ukmergės jaunimo laisvalaikio centre, IIa. salė Širvintų Atvira Jaunimo Erdvė, Vilniaus g. 81, Širvintos Ukmergės jaunimo laisvalaikio centre, IIa. salė
    14:00-16:00 – 7-10m. vaikai
16:00-18:00 – 7-10m. vaikai   16:00-18:00 – 9-14m. vaikai
  17:00-19:00 – Visi vaikai 18:00-20:00 – 14+m. jaunimas

PRAKTINIŲ UŽSIĖMIMŲ PRIE ŽIRNAJŲ EŽERO GRAFIKAS

(BALANDIS-BIRŽELIS / RUGSĖJIS-SPALIS)
Skautų slėnio Žirnajų ežero stovyklavietė (Ežero g. 21, Špokiškio kaimas, Širvintų r. [55.112980, 24.753230]
Pirmadieniais – Antradieniais – Trečiadieniais 16:00 – 19:00

UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMA UKMERGĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONUOSE

Dažnas, pirmą kartą išgirdęs apie jūrų skautus viduryje Lietuvos nustemba. Klausia “kur Ukmergėje jūra?”

Paprastai atsakome, kad stipriausia meilė jūrai gimsta tolėliau nuo jos. Viskas prasideda mažesniais žingsneliais susipažįstant su įvairiomis plaukimo priemonėmis upeliuose ir ežeruose. Tik paaugę ir supratę kaip elgtis su laivais ir laivuose – pasiekiame Baltijos jūrą.

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Ukmergės ir Širvintų rajonusoe turime unikalias galimybes ir programas Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame ir irkluojame Žirnajų ežere!

Daugiau apie mus galite paskaityti ČIA

————————————————————————————————–

Ukmergės jūrų skautų Facebook paskyroje rasite mūsų karščiausias naujienas, nuotraukas ir filmuotą medžiagą!

Mes Facebook'e