Ukmergės jūrų skautai

Jūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m.

Esame Pasaulin38mm_zenkliukasio skautų judėjimo nariai, Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės ir Širvintų rajonuose. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra ženkliai pigesnė.

Nario metinis mokestis TIK 10€

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Tai ilgalaikė, tęstinė ir nuolat vykstanti veikla įtraukianti ne tik vaikus, bet ir šeimas bei tėvus!

7-18m. jaunam žmogui siūlome:

1 skautišką užsiėmimą (1,5val.) per savaitę / 1 skautiškas renginį (žygis, išvyka) per mėnesį

Kartais vykstame į didesnius skautų renginius Lietuvoje ir užsienyje, keliaujame į svečius pas kitus skautiškus vienetus, patys organizuojame žygius. Atšilus orams – susitinkame gamtoje ir prie Žirnajų ežero.

ARTIMIAUSIAS RENGINYS

Renginys: Lietuvos jūrų skautų sezono uždarymas 2018

Data: Rugsėjo 29-30D. (šeštadienis-sekmadienis)

Vieta: Skautų slėnio stovyklavietės prie Žirnajų ežero (Špokiškio k.)

Vyksta išankstinė registracija, daugiau informacijos rasite ČIA

JŪRŲ SKAUTŲ SUEIGŲ GRAFIKAS

Rugsėjo – spalio mėn. (kol šilta ir galime buriuoti).

Praktinės sueigos vyksta prie Žirnajų ežero, Špokiškio kaimas, Ežero g. 21 – Tiksli vieta

Antradieniais 16:00-20:00 – 10-12 m. vaikams (jūrų skautai)

Trečiadieniais 16:00-20:00 – 7-9 m. vaikams (Bebrai / ūdros)

Ketvirtadieniais 16:00-20:00 – 13+ m. vaikams (kandidatai ir patyrę jūrų skautai)

Netrukus paskelbsime renginių grafiką ir užsiėmimų laikus nuo spalio mėn.

UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMA UKMERGĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONUOSE

Dažnas, pirmą kartą išgirdęs apie jūrų skautus viduryje Lietuvos nustemba. Klausia “kur Ukmergėje jūra?”

Paprastai atsakome, kad stipriausia meilė jūrai gimsta tolėliau nuo jos. Viskas prasideda mažesniais žingsneliais susipažįstant su įvairiomis plaukimo priemonėmis upeliuose ir ežeruose. Tik paaugę ir supratę kaip elgtis su laivais ir laivuose – pasiekiame Baltijos jūrą.

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Ukmergės rajone turime unikalias galimybes ir programas Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame ir irkluojame Žirnajų ežere!

Daugiau apie mus galite paskaityti ČIA

————————————————————————————————–

Ukmergės jūrų skautų Facebook paskyroje rasite mūsų karščiausias naujienas, nuotraukas ir filmuotą medžiagą!
Mes Facebook'e