Ukmergės jūrų skautai

Jūrų skautų veikla Ukmergės rajone pradėta 2013m.

Esame Pasaulin38mm_zenkliukasio skautų judėjimo nariai, Lietuvos skautijos jūrų skautų ŠVENTOSIOS tuntas. Šiuo metu aktyviai veikiame Ukmergės ir Širvintų miestuose, Siesikuose ir Pabaiske. Aktyviai dalyvaujame Neformalaus vaikų švietimo (NVŠ) programoje, todėl nemaža dalis veiklų vaikams ir jaunimui yra ženkliai pigesnė.

Organizacijos narystės metinis mokestis TIK 10€

Mūsų programa orientuota į praktinius įgūdžius ir remiasi skautų metodika ir patyrimo pedagogika. Tai ilgalaikė, tęstinė ir nuolat vykstanti veikla įtraukianti ne tik vaikus, bet ir tėvus!

7-18m. jaunam žmogui siūlome:

1 skautišką užsiėmimą (1,5val.) per savaitę / 1 skautiškas renginį (žygis, išvyka) per mėnesį

Kartais vykstame į didesnius skautų renginius Lietuvoje ir užsienyje, keliaujame į svečius pas kitus skautiškus vienetus. Atšilus orams – susitinkame gamtoje ir prie Žirnajų ežero.

————————————————————————————————–

KVIEČIAME Į JŪRŲ SKAUTUS!

Nuo Rugsėjo 1d. pradedame naują veiklų sezoną, tai puiki proga prisijungti!

Kviečiame norinčius skambinti/rašyti vadovui

Jonui Dragūnui – 866364451 / info@skautuslenis.lt

Tai ne popamokinis būrelis – tai gyvenimo būdas!

* Užsiregistravusiems iki rugsėjo 10d. veiklas galėsime pasiūlyti ypač patraukliomis kainomis!

** Pirmas renginys jau Rugsėjo 8-9d. – skaitykite žemiau!

RUGSĖJO 8-9 D. – “JŪRŲ SKAUTŲ STARTAS 2018″

Ukmergės ir Širvintų jūrų skautai pradeda naują veiklų sezoną. Kviečiame registruotis!

Rugsėjo 8-9d. organizuojame plaustų žygį ir stovyklą prie Žirnajų ežero.

Nesnauskite ir registruokitės.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Būtina dalyvių registracija, daugiau informacijos: vadovas Jonas Dragūnas 8 663 64451

Atvykimu rūpinasi patys dalyviais (tėveliais), kviečiame kooperuotis!

UKMERGĖS JŪRŲ SKAUTŲ PROGRAMA UKMERGĖS IR ŠIRVINTŲ RAJONUOSE

Dažnas, pirmą kartą išgirdęs apie jūrų skautus viduryje Lietuvos nustemba. Klausia “kur Ukmergėje jūra?”

Paprastai atsakome, kad stipriausia meilė jūrai gimsta tolėliau nuo jos. Viskas prasideda mažesniais žingsneliais susipažįstant su įvairiomis plaukimo priemonėmis upeliuose ir ežeruose. Tik paaugę ir supratę kaip elgtis su laivais ir laivuose – pasiekiame Baltijos jūrą.

Esame labai aktyvūs ir norime, kad vaikai ir jaunimas augtų pilietiškais ir aktyviais Lietuvos žmonėmis! Ukmergės rajone turime unikalias galimybes ir programas Lietuvoje. Buriavimo, irklinių, burinių ir motorinių vandens priemonių valdymo, plaukimo (baseine ir ežere), saugumo vandenyje ir kitų įgūdžių lavinimas, šaudymo iš lankų praktika. Kiekvieną mėnesį turime išbandymą gamtoje ir ne tik, kiekvieną savaitę susitinkame naujam patyrimui. Atšilus orams sueigos vyksta lauke, buriuojame ir irkluojame Žirnajų ežere!

Daugiau apie mus galite paskaityti ČIA

JŪRŲ SKAUTŲ SUEIGŲ GRAFIKAS (grafikas 2018m. rugsėjo mėn. pradžioje šiek tiek keisis):

Pirmadieniais - Jaunimo laisvalaikio centre (JLC, Miškų g. 29, Ukmergė)

14:00-15:30 – 7-10 m. bebrai/ūdros

16:00-17:30 -  7-10 m. bebrai/ūdros  ir 10+ m. jūrų skautai – (2 grupės)

Antradieniais - Širvintų “Tėkmės” mokykla (Nendrių g. 20A, Kabalda, Širvintų r.)

14:30-16:00 - Širvintų jūrų skautų vienetas (nuo 7-14m.)

Trečiadieniais - Pabaiskas ir JLC (Miškų g. 29, Ukmergė)

13:30-15:00 - Pabaisko jūrų skautai – (Pabaisko pagrindinė mokykla)

15:00-16:30 - 7-10 m. bebrai / ūdros – JLC

16:00-17:30 12+ m. kandidatai į patyrusius jūrų skautus – JLC

Ketvirtadieniais - Siesikų gimnazija, Siesikai ir JLC, Ukmergė

13:00-14:30 - 7-10 m. bebrai / ūdros / jūrų skautai

15:00-16:30 12+ m. jūrų skautai ir kandidatai į patyrusius jūrų skautus

17:00-18:30 - 12+ m. jūrų skautai ir kandidatai į patyrusius jūrų skautus – JLC

Naujiena: kai kurios sueigos vyks kartu su EST savanore Iris anglų kalba!

————————————————————————————————–

Ukmergės jūrų skautų Facebook paskyroje rasite mūsų karščiausias naujienas, nuotraukas ir filmuotą medžiagą!
Mes Facebook'e