Jūrų skautai neskautams

JŪRŲ SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS

Tai savaitės nuotykis ir susipažinimas su jūrų skautais. Nuo 2003m. organizuojamos skautiškos stovyklos skirtos išbandyti save aktyvioje, patyriminėje ir pilnoje iššūkių stovykloje.

savanoriu_komanda1

Jūrų skautai neskautams stovyklos struktūra:
* 10-12 vaikų grupelė (vaikai paskirstomi pagal amžiaus grupes) su vadovų įsirengia savo teritoriją.
* 2 pirmos dienos skirtos komandos formavimui ir bazinių skautiškų įgūdžių įgijimui: peilio/kirvio naudojimas, saugus elgesys vandenyje, laužo užkūrimo būdai ir maisto gamyba, orientavimasis, mazgai ir t.t.
* 2-3 dienos stovyklos viduryje skirtos įgytos patirties išbandymui gamtoje. Leidžiamės į žygius sausuma ir vandeniu. Su savo grupe vykdome specialias užduotis, patys gaminame maistą ant laužo, turime priimti svarbius sprendimus dėl savęs ir grupės likimo.
* Paskutinės dienos skirtos įsivertinimui, šaudymo įgūdžiams ir patirtims stovyklavietėje. Laukia visos stovyklos strateginis žaidimas.

DAUGIAU APIE STOVYKLĄ

NAUDA

Jūsų vaikas išbandys:
+ Stovyklavimą ir buvimą gamtoje
+ Komandos formavimo iššūkius

+ Peilio / kirvio naudojimą
+ Orientavimosi ir žygių patirtis
+ Maisto gamybą ant laužo
+ Buriavimą ir irklavimą
+ Vandens žygių praktiką
+ Šaudymą

SVARBI INFORMACIJA

STOVYKLŲ DATOS:
+ LIEPOS 1-7d.
+ LIEPOS 29 – RUGPJŪČIO 4d.

TRUKMĖ:7 DIENOS

KAINA: 175 EUR