VASAROS STOVYKLOS

+ Šaudymą
+ Skautiškas rikiuotes

JŪRŲ SKAUTAI NESKAUTAMS STOVYKLOS

Tai savaitės nuotykis ir susipažinimas su jūrų skautais ir jų programa. Nuo 2003m. organizuojamos skautiškos stovyklos skirtos išbandyti save aktyvioje, patyriminėje ir pilnoje iššūkių stovykloje.

Jūrų skautai neskautams stovyklos struktūra:
* 10-12 vaikų grupelė (vaikai paskirstomi pagal amžiaus grupes) su vadovu įsirengia savo teritoriją.
* 2 pirmos dienos skirtos komandos formavimui ir bazinių skautiškų įgūdžių įgijimui: peilio/kirvio naudojimas, saugus elgesys vandenyje, laužo užkūrimo būdai ir maisto gamyba, orientavimasis, mazgai ir t.t.
* 2-3 dienos stovyklos viduryje skirtos įgytos patirties išbandymui gamtoje. Leidžiamės į žygius sausuma ir vandeniu. Su savo grupe vykdome specialias užduotis, patys gaminame maistą ant laužo, turime priimti svarbius sprendimus dėl savęs ir grupės likimo.
* Paskutinės dienos skirtos įsivertinimui, šaudymo įgūdžiams ir patirtims stovyklavietėje. Laukia visos stovyklos strateginis žaidimas.

* Daugiau detalios informacijos užsiregistravus. Registruotų dalyvių tėvus, prieš stovykla kviesime susitikti pasiruošimo (klausimų/atsakymų/vadovų susipažinimo) instruktažams Vilniuje ir Kaune.

DAUGIAU APIE STOVYKLĄ

SVARBI INFORMACIJA

STOVYKLŲ DATOS:

Data Kaina
Birželio 29 – Liepos 5 179 EUR
Liepos 7-13 179UR

Visos 2019m. stovyklos

VIETA:
Skautų slėnio stovyklavietės Ukmergės ir Širvintų rajonuose
1. Skautų slėnis: Rojaus Sodų g. 1, Sukiniai, Ukmergės r.
2. Skautų slėnis (Žirnajų ežeras): Ežero g. 21, Špokiškis, Širvintų r.
Tarp stovyklaviečių – 10km, žygių metu keliausime ir programa vyks abiejose stovyklavietėse
Stovyklavietės

STOVYKLŲ KAINOS: