UŽSAKOMOSIOS EDUKACINĖS PROGRAMOS

plaustai4Kaip greitai užkurti laužą ir pasigaminti maisto, efektyviai ir saugiai naudotis kirviu ar peiliu, suteikti pirmąją pagalbą ar pastatyti statinius iš medžio ir virvių? Patirkite dalelę to, ką skautai daro jau daugiau nei 100 metų.

Moksleiviams, įmonėms ir kolektyvams, programos subalansuotos ir individualiai priderinamos pagal dalyvių amžių, patyrimą ir poreikius.

Skautų slėnis – ideali vieta praktinių patyrimų dienai ar savaitgaliui gamtoje. Tai puiki galimybė išeiti iš įprastos kasdieninės rutinos. Vaikams, jaunimui ir suaugusiems siūlome įvairius skautiškus (ir ne tik) užsiėmimus gamtoje, kurių metu ugdomas pilietiškumas bei skautiškos vertybės, įgyjami praktiniai, gyvenime praversiantys įgūdžiai.

Kviečiame programas užsisakyti iš anksto !

PARSISIŲSTI: EDUKACINIŲ PROGRAMŲ PASIŪLYMAI
PROGRAMA Trukmė Dalyvių amžius Dalyvių skaičius Kaina asmeniui Papildoma informacija
SKAUTORAMA

3val. aktyvi skautiška programa Skautų slėnyje

Programoje: virvės ir mazgai praktiškai, laužo užkūrimas be degtukų, peilio/kirvio naudojimas, pirma pagalba gamtoje ir aktyvi programa su užduotimis ir iššūkiais.

3 val. nuo 8m. nuo 20 10 Eur Programoje gali būti įtraukti papildomi skautiški elementai: maisto gamyba ant laužo, šaudymo (lankų, spyruoklinių šautuvų) programa ir kt.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 9 Eur

ŽYGIO LOBIAI

8km žygis sausuma, Ukmergės r.

Programoje: aktyvi orientavimosi žygio programa, pietų gamyba ant laužo, skautiški mokymai su vadovais ir patyrimu įveikiant įvairius iššūkius gamtoje

5 val. nuo 10m. nuo 15 15 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 14 Eur

IŠGYVENIMO ŽYGIS

15km žygis sausuma, Ukmergės r.

Programoje: žygio programa su užduotimis, pietų gamyba ant laužo, išgyvenimo gamtoje mokymai su vadovais. Ištvermės ir komandinio darbo išbandymas.

6 val. nuo 12m. nuo 15 15 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 14 Eur

SKAUTIŠKA DIENA

Užsakomoji 1 dienos edukacija Skautų slėnyje ir Ukmergės r.

Programoje: kompleksinė, pagal grupės poreikius pritaikyta skautiška sausumos programa stovyklavietėje ir apylinkėse su pietų gamyba ant laužo.

8 val. nuo 8m. nuo 15 25 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 24 Eur

SKAUTIŠKA DIENA LIETUVOJE

Užsakomoji 1 dienos edukacija Lietuvoje

Programoje: kompleksinė, pagal grupės poreikius pritaikyta skautiška sausumos programa dalyvių pasirinktoje Lietuvos vietoje.

8 val. nuo 8m. nuo 15 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: Skautiška programa, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 34 Eur

NEPTŪNO KELIAS

Užsakomoji 1 dienos kompleksinė (sausumos ir vandens) programa Žirnajų ežere/Šventosios upėje (Ukmergės r.).

Žygis ir aktyvi orientavimosi ir komandinio darbo programa laivais (kanojos, baidarės, plaustai, komandiniais laivais). Plausto statyba ir žygio užduotys Žirnajų ežere ir Šventosios upėje.

8 val. nuo 10m. nuo 20 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: programa, laivai, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 33 Eur

H2O PROGRAMA LIETUVOJE

Užsakomoji 1 dienos kompleksinė (sausumos ir vandens) programa dalyvių pasirinktoje Lietuvos vietoje.

Žygis ir aktyvi orientavimosi ir komandinio darbo programa laivais (kanojos, baidarės, plaustai).

8 val. nuo 12m. nuo 20 nuo 45 Eur Į programą įskaičiuota: programa, laivai ir jų transportavimas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 43 Eur

STOVYKLAVIMO ABC (2 DIENŲ SKAUTŲ STOVYKLA)

Užsakomoji 2 dienų skautiškos stovyklos programa

Programoje: stovyklavietės įsirengimas, skautų mokymai, žygis ir vakarinė programa. Maisto gamyba ant laužo, šaudymas iš lankų ir šautuvų bei kitos užduotys ir žaidimai.

30+ val. nuo 10m. nuo 20 nuo 35 Eur Į programą įskaičiuota: programa, stovyklavietės infrastruktūra, transportavimas į programines vietas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 40 dalyvių, kaina asmeniui: 33 Eur

IŠGYVENIMO GAMTOJE STOVYKLA (3 DIENŲ STOVYKLA)

Užsakomoji 3 dienų (2 nakvynių) išgyvenimo stovykla

Programoje: miegojimo vietos gamtoje įsirengimas, išgyvenimo mokymai, sausumos ir vandens žygiai, vakarinė-naktinė programa. Maisto gamybos įgūdžiai gamtoje ir kiti išgyvenimo iššūkiai.

50+ val. nuo 10m. nuo 20 nuo 70 Eur Į programą įskaičiuota: programa, stovyklavietės infrastruktūra, transportavimas į programines vietas, inventorius ir priemonės, maistas, prizai ir dalomoji medžiaga.

Nuolaidos: virš 30 dalyvių, kaina asmeniui: 65 Eur