UŽSAKOMOS PROGRAMOS

REGISTRACIJA

UŽIMTUMO KALENDORIUS

2019m. UŽSAKOMOSIOS PROGRAMOS

Viskas vyksta gamtoje ir praktiškai. Galbūt tai būtų 10-15km dienos žygis po didžiausią Lietuvoje meteorito kraterį, o gal 2 dienų išgyvenimo gamtoje stovyklą, pasigaminant ir išmokstant šaudyti iš lankų ir gaminant valgį ant laužo. Leiskimės į jūsų kolektyvo komandos dvasią sustiprinantį vandens žygį, kur ne tik plauksime, bet ir dalyvausime aktyvioje programoje.

Keletas mūsų siūlomų programų pavyzdžių:

Programa Trukmė Dalyvių amžius Dalyvių skaičius Kaina asmeniui Papildoma informacija
Skautorama
Skautamokslio programa: virvės ir mazgai praktiškai, laužo užkūrimas be degtukų, peilio/kirvio naudojimas, pirma pagalba gamtoje ir aktyvia programa su užduotimis ir iššūkiais.
3 val. 5+ 20+ 10 Eur Programoje gali būti įtraukti papildomi skautiški elementai: maisto gamyba ant laužo, šaudymo (lankų, spyruoklinių šautuvų) programa ir kt.