VASAROS STOVYKLOS

+ Šaudymą
+ Skautiškas rikiuotes

Skautų slėnio “Atostogos kaime” stovyklos

Tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Stovyklos vyksta gamtoje. Jaunesnieji dalyviai (5-10m.) jas gali išsibandyti be nakvynės, o vyresnėlius (8-14m.) kviečiame stovyklauti palapinėse su vakarine programa. Šiose stovyklose kartu su skautų vadovais išbandome įvairiausius praktinius stovyklavimo gamtoje pradmenis.

Stovyklavimas BE nakvynės:
Norime sudaryti tinkamas sąlygas patiems mažiausiems, 5-10 metų vaikams dalyvauti gamtoje ir susipažinti su stovyklavimo ypatumais. Suprasdami, kad didžiausias stresas aplanko sutemus, rekomenduojame pradėti nuo Dienos stovyklos (be nakvynės) formato. Dalyviai atvyksta 9 val. ryte, o vakare, po vakarinės rikiuotės grįžta į namus.
Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai), programa ir reikalingas inventorius, priemonės, prizai, grupelės (10-12 vaikų) vadovas

Į kelialapio kainą neįskaičiuota: Atvežimas ir parvežimas

Papildoma paslauga: Vaikų pavežėjimas į/iš Dienos stovyklas, 5 dienos, iš Ukmergės/Širvintų – 15 Eur (vietų skaičius ribotas)

Stovyklavimas SU nakvyne:
Tiems, kurie pasiruošę leistis į stovyklavimo nuotykį, kviečiame stovyklauti skautiškai. Stovyklausime grupelėmis po 10-12 vaikų su skautų vadovu. Įsirengsime savo genties teritoriją, laužavietę ir miegojimo vietas. Susipažinsime su draugais ir stovyklinės genties broliais ir sesėmis, išmoksime būti budrūs ir įveikti iššūkius gamtoje.
Į kelialapio kainą įskaičiuota: Maitinimas (pusryčiai, pietūs, pavakariai, vakarienė, naktipiečiai), programa ir reikalingas inventorius, priemonės, prizai, grupelės (10-12 vaikų) vadovas (gyvens kartu su grupele visos stovyklos metu), nakvynė ir stovyklavietės infrastruktūra (patalpos).
Į kelialapio kainą neįskaičiuota: Atvežimas ir parvežimas, asmeninis stovyklavimo inventorius (kilimėlis, miegmaišis, palapinė).

Šių stovyklų programos temos ir svarbūs elementai (įgūdžiai/patirtys):
* Grupinės, komandinės užduotys ir žaidimai
* Orientavimasis ir žygiai
* Peilio ir kirvio praktinio naudojimo įgūdžiai
* Stovyklavimo įgūdžiai: palapinių, lapinių ir slėptuvių statymas
* Maisto gamyba ant laužo
* Vandens saugumo programa: elgesys prie ir ant vandens, gelbėjimo priemonės praktiškai
* Susipažinimas su laivais: plaustai, kanojos, buriniai ir motoriniai laivai
* Šaudymo praktika: šaudymo lankų gamybos įgūdžiai, šūvis ir taiklumas, šaudymo praktika
* Daug laiko gryname ore!
* Esant palankiam orui ir vėjui – išbandysime buriavimą vaikams pritaikytais “Optimist”, “Laser” klasės laivais Žirnajų ežere.

MŪSŲ VEIKLŲ VIDEO DIENORAŠTIS

SVARBI INFORMACIJA

STOVYKLŲ DATOS:

Data Kaina
Birželio 10-14 75/145 EUR
Birželio 17-21 75/145 EUR
Birželio 24-28 75/145 EUR
Liepos 15-19 75/145 EUR
Liepos 22-26 75/145 EUR
Liepos 29-Rugpjūčio 2 75/145 EUR

Visos 2019m. stovyklos

STOVYKLŲ KAINOS IR NUOLAIDOS:

Stovyklos tipas Kaina
BE nakvynės 75 EUR
Dienos stovykla, broliams ir sesėms (2+ vaikai iš šeimos) 65 EUR
Dienos stovykla, registruojant grupę (4+ vaikai) 70 EUR
SU nakvyne (5d.) 145 EUR
5d. stovykla, broliams ir sesėms (2+ vaikai iš šeimos) 130 EUR
5d. stovykla, registruojant grupę (4+ vaikai) 140 EUR

VIETA:
Skautų slėnio stovyklavietės Ukmergės ir Širvintų rajonuose
1. Skautų slėnis: Rojaus Sodų g. 1, Sukiniai, Ukmergės r.
2. Skautų slėnis (Žirnajų ežeras): Ežero g. 21, Špokiškis, Širvintų r.
Tarp stovyklaviečių – 10km, žygių metu keliausime ir programa vyks abiejose stovyklavietėse
Stovyklavietės

NUOTRAUKOS / VIDEO