Apie centrą

DCIM100MEDIADJI_0006.JPG
Skautų slėnis – skautų neformalaus ugdymo centras gamtoje. Tai pirmas skautiškas centras Lietuvoje, įsteigtas 2014m., veikla remiasi socialinio verslo principais.

3ha centre ir stovyklavietėje organizuojamos edukacinės programos, stovyklos, mokymai ir seminarai. Skautų slėnis yra Ukmergės ir Širvintų jūrų skautų veiklų vystytojas ir rėmėjas. Čia visus metus veikia lauko darželis “Vėjo šalies vaikai”. Skautų slėnis bendradarbiauja su Lietuvos ir užsienio skautiškomis organizacijomis, yra tarptautinių skautiškų centrų ir stovyklaviečių tinklų (SCENES ir GOOSE NETWORK) narys. Aktyviai vykdoma lietuvių ir tarptautinių savanorių Erasmus+ Europos savanorių Tarnybos (EST) programa, esame akredituotas centras.

Skautų slėnis priima tik išankstinius užsakymus.

Visos rezervacijos ir užsakymai priimami žemiau nurodytais kontaktais:

Telefonu: +370 663 64451 / El. paštu: info@skautuslenis.lt

Adresas ir kontaktai: